Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
World Forum Theater
Den Haag
14:00
World Forum Theater
Den Haag
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Merleyn
Nijmegen
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
14:00
World Forum Theater
Den Haag
11:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
14:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
LOLA050
Groningen
14:00
Hedon
Zwolle
17:00
dB's
Utrecht
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
Altstadt
Eindhoven
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
LantarenVenster
Rotterdam
14:30
Kasteel De Vanenburg
Putten
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hofman
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Little Devil
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
19:00
BAUT
Amsterdam
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Rapa Nui
Zandvoort
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
vrijdag 23 augustus 2019
Uli Jon Roth (ex-Scorpions)
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 24 augustus 2019
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
17:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
14:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Once In A Blue Moon
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Vipers
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Borghesia
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Queen, tribute by Hardball
Muziekcafé Helmond, Helmond
Steve Gunn
Merleyn, Nijmegen
22:00
Switch Bones
Little Devil, Tilburg
20:00
SONGS FOR MARY: Aafke Romeijn / Awkward I / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
20:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
The Doors in Concert
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Zoomeravonden - Jeangu Macrooy
Artis, Amsterdam
16:00
Cool McFinn / Marco Martens
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
zondag 25 augustus 2019
14:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
11:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Jane
PopEi, Eindhoven
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Dreamcast
Paradiso, Amsterdam
11:00
Matangi Kwartet / Theme Russe
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
14:30
Hans Dijsselhof & zien Twentsche Muzikanten
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
14:00
Lazy Sunday: Daely
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Thomas Dybdahl
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Live at LOLA: ZEX (CAN) + Forbidden Wizards
LOLA050, Groningen
14:00
Dans Lokaal
Hedon, Zwolle
17:00
Mondays presents Nightbeats (USA) + Cosmonauts (USA)
dB's, Utrecht
15:00
BRUUT!
Bostheater Ommen, Ommen
The Beths
Altstadt, Eindhoven
maandag 26 augustus 2019
17:00
Chico and the Gypsies
Woodstock69, Bloemendaal
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Beths
Paradiso, Amsterdam
20:00
Don McLean
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Yola
LantarenVenster, Rotterdam
14:30
Marjolein de Wit / wouter harbers
Kasteel De Vanenburg, Putten
21:30
Avondfestival Bruisweken: Joost / Merol
Hedon, Zwolle
dinsdag 27 augustus 2019
20:00
Diggy Dex / Kenny B
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Rob
Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
BRUISCONCERT: SUZAN & FREEK / SNELLE / DAREDEVILS
Hedon, Zwolle
Yola
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 28 augustus 2019
20:30
Recirquel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cosmonauts / Night Beats
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yola
Paradiso, Amsterdam
Teen Top
Melkweg, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek
Hofman, Utrecht
20:30
JaMan dut voedertietel / Stonegood
't Ukien, Kampen
20:00
Charley Crockett
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 29 augustus 2019
21:00
Radioactivity
Vera, Groningen
20:00
Charley Crockett
Tolhuistuin, Amsterdam
Hælos
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tech N9ne
Simplon, Groningen
20:30
Acid Baby Jesus / Cosmonauts
Patronaat, Haarlem
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wouter Bergenhuizen
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Tamino
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Church
Metropool, Hengelo
19:30
Eric Paslay
Melkweg, Amsterdam
21:00
Live at Lola: W.A.B. (D-Beat, Punk, Spain) + We Come In Pieces (IRE)
LOLA050, Groningen
21:00
Hofman Live XXL: Canvas Blanco + Joan Franka + Lola's Dice
Hofman, Utrecht
vrijdag 30 augustus 2019
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
Hælos
Rotown, Rotterdam
20:00
Wende - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Recirquel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Prine
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Church
Paard, Den Haag
20:00
The Cactus Blossoms
Paard, Den Haag
20:30
Supertrap
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Andre Hazes
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:00
Douwe Bob
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Ben Caplan
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: Funeral Whore - Sarinvomit (TUR) - The Unslain
LOLA050, Groningen
21:30
Godthrymm (UK) (ex) My Dying Bride members
Little Devil, Tilburg
21:30
Burgers, Beers ands Bands: Jermain Bridgewater
Hofman, Utrecht
20:30
Typhoon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Blackstroke
Brigant, Arnhem
20:00
Lilith / The Depression Club
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
19:00
KILOBYTE
BAUT, Amsterdam
zaterdag 31 augustus 2019
20:15
De Fransse Eijkel / Fuad Hassen / Op Sterk Water / Peter Heerschop
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Floppy (Not) News / Remute / Sascha Müller
WORM, Rotterdam
20:30
Alex Ploeg / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Club Vondel #11
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Gallowstreet
Rapa Nui, Zandvoort
20:15
Cirrha Niva
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Rosanne Philippens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Cactus Blossoms
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bushman
P60, Amstelveen
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg