PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -373
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 aug
20:00
Simplon
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
1
Zuiderparktheater
Den Haag
1
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Hofman Café
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
1
vr 23 aug
16:00
Effenaar
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
2
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
dB's
Utrecht
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
1
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
De Pul
Uden
2
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
1
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Café De Havenmester
Culemborg
21:00
V11
Rotterdam
1
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Cacaofabriek
Helmond
za 24 aug
12:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
World Forum CC
Den Haag
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:00
World Forum CC
Den Haag
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
1
1
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Little Devil
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
1
zo 25 aug
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
11:00
World Forum CC
Den Haag
14:00
Hedon
Zwolle
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
14:00
World Forum CC
Den Haag
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
14:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
17:00
dB's
Utrecht
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Altstadt
Eindhoven
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
ma 26 aug
14:30
Kasteel De Vanenburg
Putten
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
LantarenVenster
Rotterdam
2
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Hedon
Zwolle
di 27 aug
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
1
1
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
wo 28 aug
Melkweg
Amsterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hofman Café
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
2
do 29 aug
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
23:00
Paradiso
Amsterdam
vr 30 aug
19:00
BAUT
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag

donderdag 22 augustus 2019

20:00
Someone Simplon, Groningen
Foto Di-rect
Di-rect Doornroosje, Nijmegen
1
Foto Nits
Nits Zuiderparktheater, Den Haag
1
20:30
Third House on the Left - Third House on the Left Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Single Release: Valentino Hofman Café, Utrecht
Foto Bodega
Bodega Merleyn, Nijmegen
1

vrijdag 23 augustus 2019

16:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
Foto Uli Jon Roth (ex-Scorpions)
Uli Jon Roth (ex-Scorpions) Baroeg, Rotterdam
2
19:00
Dope D.O.D. Poppodium Volt, Sittard
19:30
Big Ass Metal Fest met Mandator, Dauthuz & Poseydon dB's, Utrecht
20:00
Bullet For My Valentine Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:00
Demi Knight Plays Dolly Parton Rotown, Rotterdam
Foto Ariana Grande
Ariana Grande Ziggo Dome, Amsterdam
1
1
20:00
Andreas Brantelid / Nicholas Collon Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Spidergawd / TankZilla De Pul, Uden
2
20:30
Di Gojim - Di Gojim Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto HAEVN
HAEVN Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
1
21:00
Pro-Pain (USA) + Sly Old Dog Little Devil, Tilburg
1
21:00
Sweet Mary Jane Café De Havenmester, Culemborg
21:00
Crack Cloud V11, Rotterdam
1
21:00
Davina Michelle Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
LAVATION Cacaofabriek, Helmond

zaterdag 24 augustus 2019

12:00
Once In A Blue Moon Paradiso, Amsterdam
14:00
20 JAAR K3 World Forum CC, Den Haag
16:00
Cool McFinn / Marco Martens Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:00
20 JAAR K3 World Forum CC, Den Haag
19:00
Zoomeravonden - Jeangu Macrooy Artis, Amsterdam
19:30
Cirque Éloize Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alpha Blondy & The Solar System Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
20:00
SONGS FOR MARY: Aafke Romeijn / Awkward I / Broeder Dieleman Hedon, Zwolle
Foto Ariana Grande
Ariana Grande Ziggo Dome, Amsterdam
1
1
20:30
The Vipers Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto The Doors in Concert
The Doors in Concert Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Borghesia Nieuwe Nor, Heerlen
21:15
Ilotopie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Queen, tribute by Hardball Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Switch Bones Little Devil, Tilburg
Foto Steve Gunn
Steve Gunn Merleyn, Nijmegen
1

zondag 25 augustus 2019

11:00
Matangi Kwartet / Theme Russe Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
11:00
20 JAAR K3 World Forum CC, Den Haag
14:00
Dans Lokaal Hedon, Zwolle
14:00
Lazy Sunday: Daely Openluchttheater Ede, Ede
14:00
20 JAAR K3 World Forum CC, Den Haag
Foto Typhoon
Typhoon Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
14:30
Hans Dijsselhof & zien Twentsche Muzikanten Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
14:30
Cirque Éloize Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Jane PopEi, Eindhoven
15:00
BRUUT! Bostheater Ommen, Ommen
17:00
Mondays presents Nightbeats (USA) + Cosmonauts (USA) dB's, Utrecht
17:30
Thomas Dybdahl Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Foto The Beths
The Beths Altstadt, Eindhoven
1
20:00
Typhoon Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Live at LOLA: ZEX (CAN) + Forbidden Wizards LOLA050, Groningen
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:15
Ilotopie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Dreamcast Paradiso, Amsterdam

maandag 26 augustus 2019

14:30
Marjolein de Wit / wouter harbers Kasteel De Vanenburg, Putten
17:00
Chico and the Gypsies Woodstock69, Bloemendaal
Foto Yola
Yola LantarenVenster, Rotterdam
2
19:30
Cirque Éloize Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Beths Paradiso, Amsterdam
20:00
Don McLean Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:15
Ilotopie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Avondfestival Bruisweken: Joost / Merol Hedon, Zwolle

dinsdag 27 augustus 2019

19:30
BRUISCONCERT: SUZAN & FREEK / SNELLE / DAREDEVILS Hedon, Zwolle
20:00
Rob Paradiso, Amsterdam
20:00
Diggy Dex / Kenny B Zuiderparktheater, Den Haag
Foto Yola
Yola Doornroosje, Nijmegen
1
1
20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

woensdag 28 augustus 2019

Teen Top Melkweg, Amsterdam
20:00
Charley Crockett 't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Yola Paradiso, Amsterdam
20:30
JaMan dut voedertietel / Stonegood 't Ukien, Kampen
20:30
Recirquel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek Hofman Café, Utrecht
Foto Cosmonauts / Night Beats
Cosmonauts / Night Beats Paradiso, Amsterdam
2

donderdag 29 augustus 2019

19:30
Eric Paslay Melkweg, Amsterdam
20:00
Tech N9ne Simplon, Groningen
20:00
philharmonie zuidnederland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Charley Crockett Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Hælos
Hælos TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Tamino Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Acid Baby Jesus / Cosmonauts Patronaat, Haarlem
20:30
Wouter Bergenhuizen Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Live at Lola: W.A.B. (D-Beat, Punk, Spain) + We Come In Pieces (IRE) LOLA050, Groningen
21:00
The Church Metropool, Hengelo
21:00
Hofman Live XXL: Canvas Blanco + Joan Franka + Lola's Dice Hofman Café, Utrecht
21:00
Radioactivity Vera, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Paradiso, Amsterdam

vrijdag 30 augustus 2019

19:00
KILOBYTE BAUT, Amsterdam
19:30
Recirquel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
The Cactus Blossoms Paard, Den Haag
Foto John Prine
John Prine Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Bløf Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Wende - Rooftop Show Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Church Paard, Den Haag
Pagina -373