PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -373
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 nov
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Theaterloods
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Rockhal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Statenzaal
Zwolle
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Meester
Almere
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Het Depot
Leuven
Lotto Arena
Antwerpen
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Victorie
Alkmaar
1
1
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:15
Meervaart
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
1
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Energiehuis
Dordrecht
013
Tilburg
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Nederlandse Hervormde Kerk
Hollum
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
1
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Grounds
Rotterdam
2
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Statenzaal
Zwolle

zaterdag 17 november 2018

19:30
FFOOSS / JAGD / Ploegendienst Melkweg, Amsterdam
20:00
Sweat 'n Wild Festival feat. Black Silence / Crazed / Resurrect Tomorr dB's, Utrecht
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Dans Dans 4AD, Diksmuide
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar Melkweg, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nederpop Classics Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Maxfest071 Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Pieternel De Theaterloods, Apeldoorn
20:00
Racoon Orpheus, Apeldoorn
20:00
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
Foto The Twilight Sad
The Twilight Sad Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Als vrouwen vrienden zijn ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gimmick & Ben Sims De Vorstin, Hilversum
20:00
Angèle / Eddy De Pretto Rockhal,
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sven Hammond Luxor Live, Arnhem
20:00
KNARS Iduna, Drachten
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Stephen Fearing Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Doe Maar Rodahal, Kerkrade
20:00
Pitou Statenzaal, Zwolle
Foto The Slackers
The Slackers Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Black Eyed Peas Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Salsa in Concert: Timbazo De Meester, Almere
20:00
Zorita & MILO 't Ukien, Kampen
20:00
Rootsriders Manifesto, Hoorn
20:00
Woodgrain BluesRockNight 2018 Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Buurman De Spot, Middelburg
20:00
Luka Bloom Het Depot, Leuven
Foto Within Temptation
Within Temptation Lotto Arena, Antwerpen
1
20:00
Wand + Darto M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Benediction Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Johan
Johan Podium Victorie, Alkmaar
1
1
20:00
Leonie Meijer - Hier. Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Gratkowski & Tramontana PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
The Human League Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bijelo Dugme Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Alec Todd Q-Factory, Amsterdam
20:00
Antillectual @ LOLA Groningen with Long Way Down and Hoist the Colours LOLA050, Groningen
20:00
Young Gun Silver Fox TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Night of The Proms Rotterdam Ahoy, Rotterdam
Foto Kim Wilde
Kim Wilde TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:15
Bacon Meervaart, Amsterdam
Foto Navarone
Navarone Doornroosje, Nijmegen
1
1
20:15
Jan Smit - Met andere woorden Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
The Bluebirds Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jacqueline Govaert Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Splendid
Splendid Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Ellen ten Damme Markant Uden, Uden
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Paul de Munnik Het Klooster, Woerden
20:15
Philharmonie Zuidnederland - TEMKO: Darkness rises Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Van Dik Hout - Het beste van Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Figi Theater, Zeist
20:15
Pete Murray De Helling, Utrecht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
The Holydrug Couple Cinetol, Amsterdam
20:30
Jane Willow Mezz, Breda
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig Melkweg, Amsterdam
20:30
Yesshows Paard, Den Haag
1
20:30
Fire! Orchestra Bimhuis, Amsterdam
20:30
Wende Snijders - Mens Metropool, Hengelo
20:30
Made in Belgium Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Lakshmi - Adem De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Fureys C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien Energiehuis, Dordrecht
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr 013, Tilburg
1
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Hans Dulfer plays blues Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Christopher Cross & Band De Vorstin, Hilversum
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stereo Naked Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Lavalu - Solitary High Jan van Besouw, Goirle
20:30
Tangarine Nederlandse Hervormde Kerk, Hollum
20:30
Jennie Lena Gigant, Apeldoorn
20:30
iona&rineke | Orkater - Kill All Kids Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Douwe Bob Metropool Enschede, Enschede
20:30
Def Americans Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Leif de Leeuw Band Heyhoef-Backstage, Tilburg
Foto Mystery
Mystery Boerderij, Zoetermeer
1
20:45
Rico & Sticks Simplon, Groningen
21:00
Bob Wayne Q-Factory, Amsterdam
21:00
Stormrider De Bosuil, Weert
21:00
Feuerengel Fluor, Amersfoort
21:00
Siglo XX De Peppel, Zeist
21:00
Vaudou Game Grounds, Rotterdam
2
21:00
Donnerwetter / Duffhues Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Marc O'Reilly Hedon, Zwolle
21:00
Steely Fan N.H. Kerk, Heino
21:00
Foxlane Altstadt, Eindhoven
21:00
Pitou Statenzaal, Zwolle
Pagina -373