Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Groene Engel
Oss
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Munttheater
Weert
AINSI
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
EKKO
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
013
Tilburg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Schalm
Veldhoven
Den heuvel
Alphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Grenswerk
Venlo
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wolbodo
Delft
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Groene Engel
Oss
De Domijnen
Sittard
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:30
DNK
Assen
20:30
Gigant
Apeldoorn
19:00
Paradiso
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Doornroosje
Nijmegen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
donderdag 15 november 2018
00:00
Iris Hond - Bewogen
C.C. Stroud, Putten
20:00
Hozier
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Honne
Melkweg, Amsterdam
Het Zesde Metaal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Het Volksoperahuis i.s.m. Artscape Cape Town - Krotoa, eve of mankind
Groene Engel, Oss
Herman van Veen - Vanavond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Hans Dulfer plays Blues
AINSI, Maastricht
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Gaye Su Akyol
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
Gebr. De Nobel, Leiden
Front 242
Paard, Den Haag
21:00
Flying Horseman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fish
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eyolf Dale Wolf Valley
Bimhuis, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Kennemer Theater, Beverwijk
18:00
Electric Company
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
22:00
Donny Benét
Merleyn, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Deer Tick
EKKO, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
De Dijk
013, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Dan Mangan / Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
Culture Abuse
Rotown, Rotterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Broeder Dieleman
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Blue Rose Code & Pitou
Paard, Den Haag
20:30
Blanco White
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Bill Evans & Randy Brecker Soulbop Band
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Beverly Glenn-Copeland
Vondelkerk, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Beechwood
Patronaat, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Clare
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 16 november 2018
21:00
Yung Internet - 'De Aanhouder Wint Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Young Gun Silver Fox
Grenswerk, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wolpop: Rommelhond + Morjak
Wolbodo, Delft
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute To George Harrison
Bibelot, Dordrecht
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
21:00
We Bless This Mess
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Vennart
Groene Engel, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
20:15
Vaudou Game
De Helling, Utrecht
20:00
Vandenberg's Moonkings
De Pul, Uden
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Unknown Mortal Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Uncle Acid & The Deadbeats
Tolhuistuin, Amsterdam
Tusky
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tornado Surf Fest w/ Aloha Sluts / Krontjong Devils / Los Tiki Boys /
dB's, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
19:00
TIMAL
La Madeleine, Brussel
20:30
Tim Knol
Fluor, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
20:30
Tigran Hamasyan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Throwback To: Niels Geusenbroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
21:00
The Yellowjackets
Vorstin, Hilversum
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
20:15
The Fureys
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Bluebirds
Markant Uden, Uden
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Thaw (pl) + Arrm (pl) + Five The Hierophant (uk) Only Nl Show!
Willemeen, Arnhem
20:00
Tea Rex - EP Release
Kompleks, Heerhugowaard
20:30
Tangarine
DNK, Assen
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
21:00
St. Tropez
Het Bolwerk, Sneek
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg