PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -370
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 sep
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Merleyn
Nijmegen
vr 13 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bostheater Ommen
Ommen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Effenaar
Eindhoven
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Zaal de Wissel
Peer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
Forum Theater
Sittard
EKKO
Utrecht
1
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Helling
Utrecht
2
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
013
Tilburg
10
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
Boerderij
Zoetermeer
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Pul
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
2
22:15
Paradiso
Amsterdam
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
1
23:00
Metropool Enschede
Enschede
za 14 sep
Vera
Groningen
3
Theater De Veste
Delft
00:00
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
1
Bostheater Ommen
Ommen
12:00
Baroeg
Rotterdam
12:00
dB's
Utrecht
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
14:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
15:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Patronaat
Haarlem
2
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Centre culturel de Gembloux
Gembloux
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
The Box
Amsterdam

donderdag 12 september 2019

22:00
Lust For Youth Paradiso, Amsterdam
23:00
The Stroppies Vera, Groningen
23:00
Damndamy / fflean / ZENO Merleyn, Nijmegen

vrijdag 13 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Into the Wild Festival Bostheater Ommen, Ommen
Sara Kroos - Verte Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
15:00
Bloodshed Fest Effenaar, Eindhoven
17:30
Edwin Evers Band Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Foto Ice Nine Kills
Ice Nine Kills Melkweg, Amsterdam
1
19:00
DevilDriver Trix, Antwerpen
19:30
The Protomen Melkweg, Amsterdam
19:30
Tads Thots / yung Gods Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Abba Gold Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rude Pride Zaal de Wissel, Peer
20:00
Dope Lemon Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Orchestre Partout Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Morgendust - EP Release Hedon, Zwolle
20:00
Muzikale Helden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
John Cleese Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Tambles dB's, Utrecht
20:00
Tubular Tribute Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Analogues De Maaspoort, Venlo
20:00
Negende verjaardag Asteriks in Zalen Schaaf Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
H6 Forum Theater, Sittard
Foto Babe Rainbow
Babe Rainbow EKKO, Utrecht
1
1
20:00
Van Dyke Brown Paradiso, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kovacs Grenswerk, Venlo
20:00
Barrelhouse P60, Amstelveen
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater De Veste, Delft
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
Foto Steve Gunn
Steve Gunn De Helling, Utrecht
2
20:30
Eerie Wanda / Steve French / The Avonden Altstadt, Eindhoven
20:30
PopMonument Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Kees Faessens Rolwagensteeg Paco Plumtrek, Almelo
Foto Ayreon
Ayreon 013, Tilburg
10
20:30
You Am I Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Suzanne Santo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Collin Hoeve Luxor Live, Arnhem
20:30
Velvet Noise Night: Shht (BE) + Bison Bisou (FR) + The K. (BE) Bibelot, Dordrecht
1
20:30
A Tribute To Radiohead Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Kruidkoek Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Rubens Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Iron Laiden Little Devil, Tilburg
20:30
Boris McCutcheon Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen De Kleine Willem, Enschede
20:30
Mehmet Polat Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sisters Of Suffocation P3, Purmerend
King's X Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chris Cain ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Larry Gus Simplon, Groningen
21:00
Wim Dani?ls - Wim Dani?ls - De wondere Wereld van Taal Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
De Hûnekop Het Bolwerk, Sneek
21:00
Niklas Paschburg De Pul, Uden
21:00
Eric Vloeimans / Frank Woeste TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Fanfare Bereden Wapens Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:30
Juiceboxxx De Zwarte Ruiter, Den Haag
22:00
War Cloud + Galactic Superlords The Jack, Eindhoven
22:00
Pat Reedy and The Longtime Goners Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto Personal Trainer / Pip Blom
Personal Trainer / Pip Blom Merleyn, Nijmegen
2
22:15
K.O.G. & The Zongo Brigade Paradiso, Amsterdam
22:30
G.O.H. Maloe Melo, Amsterdam
1
23:00
Ray Fuego Metropool Enschede, Enschede

zaterdag 14 september 2019

Personal Trainer / Pip Blom Vera, Groningen
3
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Verte De Kattendans, Bergeijk
1
Into the Wild Festival Bostheater Ommen, Ommen
12:00
Baroeg Open Air Baroeg, Rotterdam
12:00
Db's 25-jaar Festival dB's, Utrecht
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
14:00
Noiz & Friendz Festival Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
15:00
Bloodshed Fest Effenaar, Eindhoven
16:00
Ruben Hoeke Band The Lane, Oostburg
16:00
Sven Figee Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Tysondog (UK) + Sanhedrin (USA) + Spirit Adrift (USA) + Thoughtless + Little Devil, Tilburg
17:00
Flying Bach Koninklijk Circus, Brussel
17:30
Edwin Evers Band Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer Openluchttheater Eibergen, Eibergen
19:30
Higher Brothers Melkweg, Amsterdam
19:30
Carlie Hanson Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Wiegedood Patronaat, Haarlem
2
Foto The Ex / Thurston Moore
The Ex / Thurston Moore Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
PopMonument Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Axelle Red Centre culturel de Gembloux, Gembloux
20:00
Freek de Jonge - De Canon Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rosanne Cash Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gyedu-Blay Ambolley & His Sekondi Band Brebl, Nijmegen
20:00
Johannette Zomer Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dope Lemon Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Celine Cairo - Birds of Paradise Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
20:00
Fource The Box, Amsterdam
Pagina -370