PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -370
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 18 nov
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
1
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Paard
Den Haag
ma 19 nov
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Paradiso
Amsterdam
1
De Oosterpoort
Groningen
1
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Merleyn
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
2
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
di 20 nov
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kubus
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Toneelschuur
Haarlem
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paard
Den Haag
3
AFAS Live
Amsterdam
10
2
Dynamo
Eindhoven
2
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
wo 21 nov
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater De Tuin
Leusden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Speeldoos
Baarn

zondag 18 november 2018

20:15
John Parish Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Wëreldbänd - Släpstick Markant Uden, Uden
20:30
U.S. Girls EKKO, Utrecht
1
20:30
Dana Fuchs De Spot, Middelburg
20:30
Young Gun Silver Fox Metropool Enschede, Enschede
20:30
Josh Savage TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chicuelo & Marco Mezquida Bimhuis, Amsterdam
1
20:30
Bill Laurance Project Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Ghost-Note BIRD, Rotterdam
21:00
Wenne! Poppodium Volt, Sittard
21:00
Pete Murray Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Live at LOLA: We Bless This Mess [Full Band] + Sister May LOLA050, Groningen
21:00
Listener Paard, Den Haag

maandag 19 november 2018

00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Quiz’m Mezz, Breda
Foto As It Is
As It Is Melkweg, Amsterdam
1
Mansionair Melkweg, Amsterdam
19:00
Kedi Oxville Cinema Meervaart, Amsterdam
19:30
The Frights Melkweg, Amsterdam
Foto Cowboy Junkies
Cowboy Junkies Paard, Den Haag
1
Foto Ben Howard
Ben Howard TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Barns Courtney
Barns Courtney Paradiso, Amsterdam
1
Foto Pete Murray
Pete Murray De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Parcels
Parcels Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Kandace Springs Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Jimmy Carr TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
FRIGS Cinetol, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nadia Struiwigh / Orson Hentschel / Ricardo Donoso Merleyn, Nijmegen
Foto Danko Jones + Support: Prima Donna
Danko Jones + Support: Prima Donna Burgerweeshuis, Deventer
2
20:30
The Analogues Theaters Tilburg, Tilburg
22:00
The Last Bandoleros Paradiso, Amsterdam
23:00
SAXXON - Cheeky Monday Melkweg, Amsterdam

dinsdag 20 november 2018

William Boeva - Reset Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kim Wilde De Kubus, Lelystad
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Venray, Venray
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Toneelschuur, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto The Analogues
The Analogues Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - Kakmaker Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Suppoost De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Avec Melkweg, Amsterdam
19:30
Talib Kweli Melkweg, Amsterdam
20:00
Gus G. Boerderij, Zoetermeer
Foto Ben Howard
Ben Howard TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
Tom Misch Paradiso, Amsterdam
20:00
Blac Rabbit Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Wëreldbänd - Släpstick Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Dire Straits Experience Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Klaus Johann Grobe Cinetol, Amsterdam
20:00
Bløf De Oosterpoort, Groningen
20:00
Within Temptation Rockhal,
20:00
Lolo Zouaï Paradiso, Amsterdam
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
Foto Doe Maar
Doe Maar Paard, Den Haag
3
Foto Bring Me The Horizon
Bring Me The Horizon AFAS Live, Amsterdam
10
2
Foto Tonight Alive
Tonight Alive Dynamo, Eindhoven
2
20:00
Gregory Alan Isakov Botanique, Brussel
20:00
Purper - Purper's Passie Agnietenhof, Tiel
20:00
Sigrid La Madeleine, Brussel
20:00
Systyr 'Skin-'Nerd Spirit of 66, Verviers
20:15
Richard Groenendijk - Om alles! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jungle Doornroosje, Nijmegen
20:15
Maya Fridman, cello solo Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
JP Harris & The Tough Choices TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
John Grant TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Blue my mind Vera, Groningen
20:30
Flip Noorman - De Big One Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Wand
Wand Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Kadinja / The Algorithm Merleyn, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Vera Sola Paradiso, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Screamin' Rebel Angels [US] + Support LOLA050, Groningen

woensdag 21 november 2018

Ton Kas - Kakmaker Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie Parktheater, Eindhoven
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Tuin, Leusden
Yentl en de Boer - Magie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
William Boeva - Reset Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek ATLAS Theater, Emmen
Arie & Silvester - Wie?! Koningshof, Maassluis
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Kardol - Bang Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Speeldoos, Baarn
Pagina -370