Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Grounds
Rotterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Het Depot
Leuven
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Perron-3
Rosmalen
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Anna Amstelveen
Amstelveen
Annabel
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
vrijdag 10 april 2020
Muyayo Rif
Grounds, Rotterdam
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Kensington
Het Depot, Leuven
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
50 Years ELP with the Carl Palmer Band
Iduna, Drachten
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Finsterforst
Little Devil, Tilburg
Broken Brass
Luxor Live, Arnhem
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Islandman
Melkweg, Amsterdam
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
No Fun At All / Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Kraantje Pappie
Metropool Enschede, Enschede
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Musis, Arnhem
The Best of Britain
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Yuri Honing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
A Beatles Night
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Residentie Orkest - Passie in het Paard
Paard, Den Haag
The Indien
Paradiso, Amsterdam
Judy Blank
Paradiso, Amsterdam
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
David Benjamin
Patronaat, Haarlem
Loudness
Patronaat, Haarlem
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
Dub Inc
Rockhal, Esch zur Alzette
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rowwen Heze - Allien de liedjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Likt
Simplon, Groningen
Fleurie & Ruelle
So What!, Gouda
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sven Ratzke - Where are we now
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Frans Bauer - Live in Concert
Theater aan de Schie, Schiedam
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater Bouwkunde, Deventer
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein
TivoliVredenburg, Utrecht
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum
TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Sadies
TivoliVredenburg, Utrecht
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Brother
Tolhuistuin, Amsterdam
Cable Ties
V11, Rotterdam
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
Kakkmaddafakka
Vera, Groningen
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Joost Patocka All Stars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ruth Jacott
Zaantheater, Zaandam
Simple Minds
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 11 april 2020
Rob de Nijs
30CC/Schouwburg, Leuven
Karin Bloemen - Souvenirs
Agnietenhof, Tiel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eva van Manen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Tabitha
Annabel, Rotterdam
Def P
Bibelot, Dordrecht
Jennie Lena
BIRD, Rotterdam
Joe Buck
Bitterzoet, Amsterdam
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
Grim Ordeal
Burgerweeshuis, Deventer
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp