PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -36
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 apr
Patronaat
Haarlem
Gebouw T
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Herd
Bladel
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
AFAS Live
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
Iduna
Drachten
Neushoorn
Leeuwarden
M.C. Cactus
Sint-Andries
Het Depot
Leuven
Botanique
Brussel
Vooruit
Gent
Spant!
Bussum
20:00
De Velinx
Tongeren
Paard
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Klinker
Winschoten
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Domijnen
Sittard
Veluvine
Nunspeet
Theater aan de Schie
Schiedam
Munttheater
Weert
Effenaar
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gigant
Apeldoorn
Duycker
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
TivoliVredenburg
Utrecht
Rockhal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luxor Live
Arnhem
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vera
Groningen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
G.C. De Wildeman
Herent
013
Tilburg
ACU
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
't Rozenknopje
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Bimhuis
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Simplon
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Corneel
Lelystad
Metropool
Hengelo
V11
Rotterdam
So What!
Gouda
De Flux
Zaandam
Grounds
Rotterdam
't Rozenknopje
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
BIRD
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
za 11 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Theater De Veste
Delft
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium onder de toren
Grootschermer
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk

vrijdag 10 april 2020

Loudness Patronaat, Haarlem
Def P Gebouw T, Bergen op Zoom
Tabitha De Oosterpoort, Groningen
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Bibelot, Dordrecht
Vreemde Kostgangers Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roosbeef Doornroosje, Nijmegen
The Five Great Guitars - Legends Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Soul Preacher Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Den Herd, Bladel
The Sadies TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Best of Britain Muziekcentrum Enschede, Enschede
Percossa - Unplugged DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Rolf Sanchez
Rolf Sanchez AFAS Live, Amsterdam
Joe Buck Podium Victorie, Alkmaar
Eternity of Pain Tour Poppodium Volt, Sittard
50 Years ELP with the Carl Palmer Band Iduna, Drachten
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Neushoorn, Leeuwarden
Cult!Live: Amenra plays The Mirror by Tarkovsky M.C. Cactus, Sint-Andries
Kensington Het Depot, Leuven
Igorrr Botanique, Brussel
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis? Vooruit, Gent
Yentl en de Boer - Lacrimosa Spant!, Bussum
20:00
Milow De Velinx, Tongeren
Residentie Orkest - Passie in het Paard Paard, Den Haag
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ruth Jacott Zaantheater, Zaandam
Yuri Honing Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP! De Harmonie, Leeuwarden
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live Markant Uden, Uden
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Kom, Nieuwegein
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Zuidplein, Rotterdam
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Theater De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Domijnen, Sittard
Van Dik Hout Veluvine, Nunspeet
Frans Bauer - Live in Concert Theater aan de Schie, Schiedam
Hadewych Doet De Dames Munttheater, Weert
Malford Milligan & The Southern Aces Effenaar, Eindhoven
Kiki Schippers - Waar? (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jennie Lena
Jennie Lena Concertgebouw, Amsterdam
Lebbis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toontje Lager Gigant, Apeldoorn
Bob Wayne Duycker, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Posttheater, Arnhem
Flip Noorman - Love it! Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Kulturhus, Borne
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’ Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Try Out Het Veur Theater, Leidschendam
Edwin Evers Band TivoliVredenburg, Utrecht
Dub Inc Rockhal,
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Theater de Stoep, Spijkenisse
Broken Brass Luxor Live, Arnhem
Joost Patocka All Stars Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ntjam Rosie Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kakkmaddafakka Vera, Groningen
Little Brother Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Birds of Chicago G.C. De Wildeman, Herent
Hart'sTocht 013, Tilburg
Blue Crime ACU, Utrecht
Tricklebolt Q-Factory, Amsterdam
Two Another Bitterzoet, Amsterdam
Polly & Bruce albumpresentatie 'Acid Love' 't Rozenknopje, Eindhoven
David Benjamin Patronaat, Haarlem
Jeroen van Vliet Moon Trio Bimhuis, Amsterdam
Maxi Jazz Fluor, Amersfoort
Foto De Likt
De Likt Simplon, Groningen
Rootsriders Bibelot, Dordrecht
Anvil Corneel, Lelystad
Foto Ryan McGarvey
Ryan McGarvey Metropool, Hengelo
Cable Ties V11, Rotterdam
Fleurie & Ruelle So What!, Gouda
Band of Friends De Flux, Zaandam
Muyayo Rif Grounds, Rotterdam
Polly & Bruce 't Rozenknopje, Eindhoven
Foto Davina Michelle
Davina Michelle Ahoy, Rotterdam
Tribute to The Cure dB's, Utrecht
The Indien Paradiso, Amsterdam
Swedish Death Candy Merleyn, Nijmegen
A Beatles Night Muziekpodium DJS, Dordrecht
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
Carista BIRD, Rotterdam
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum TivoliVredenburg, Utrecht
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein TivoliVredenburg, Utrecht

zaterdag 11 april 2020

Sara Kroos - Verte Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
René van Meurs - Hunkert Theater De Veste, Delft
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Nathalie Baartman - Breek Podium onder de toren, Grootschermer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Best of... Ton Kas Theater de Mythe, Goes
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Theater De Leest, Waalwijk
Pagina -36