Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
19:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
21:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C.C. De tippe
Vledder
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Zinder
Tiel
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Spot
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater De Tuin
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 22 november 2018
20:00
Gruppo Sportivo
Q-Factory, Amsterdam
Kylie Minogue
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
19:30
I Against I / Richie Dagger / Rogue Minor / Zero Zero Zero
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Omar Apollo
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tim Akkerman sings The Boss
Melkweg, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Peter Beets / Stochelo Rosenberg - Django Tribute
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johnny Deathshadow / Unzucht
P60, Amstelveen
19:00
Magique Ludique bij ANNA
Anna Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kayak
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 november 2018
21:00
I Against I
Hedon, Zwolle
Wende
Hedon, Zwolle
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Figi Theater, Zeist
21:30
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Sandra van Nieuwland Human Alien
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lakshmi - Adem
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
21:00
Future Old People Are Wizards / Onmens / Shht
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Wiener Kammersymphonie met Sef Thissen & Egbert Derix
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
22:15
Judith Nijland Feat. Libor Smoldas & Joost van Sprundel
CHV Noordkade, Veghel
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
21:00
Lambert & Dekker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
HEBE / Tim Dawn
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toontje Lager
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Check 1-2-3: Robin Kester / Price / Gamma
EKKO, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Joel Borelli - The Weddingcrasher
Markant Uden, Uden
21:00
Ploegendienst
Little Devil, Tilburg
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Color Bars Experience plays Nick Drake
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sven Hammond
013, Tilburg
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Zinder, Tiel
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
The Space Age Travellers
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Noorderlicht & Quinny
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ost+front
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
King Champion Sounds
V11, Rotterdam
21:00
Los bienes de la tierra
Grounds, Rotterdam
20:15
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Jacin Trill
Annabel, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Def Americans - Johny Cash live at Folsom Prison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gruppo Sportivo
P3, Purmerend
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Axelle Red
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
22:00
J.C. Satàn
Merleyn, Nijmegen
22:00
Yung Internet
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
KNARS
De Spot, Middelburg
20:30
Knars
De Spot, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Koningshof, Maassluis
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Blue
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Leidse Schouwburg, Leiden
Green Lizard tribute to the Nineties
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
The Ex
Manifesto, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Vorstin, Hilversum
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo