Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Horst
Venhorst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
De Pul
Uden
12:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
20:00
Dok6
Panningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Het spectrum
Schijndel
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
23:00
Hofman
Utrecht
23:30
JH 't Staminee
Vorselaar
20:00
JK2470
Retie
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
La Madeleine
Brussel
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Little Devil
Tilburg
21:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
17:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekodroom
Hasselt
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
N9
Eeklo
23:45
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
PopEi
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Sound Dog
Breda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
23:00
013
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
Brouwerij Martinus
Groningen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Machinist
Rotterdam
20:00
De Nijverheid
Utrecht
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Forum Theater
Sittard
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
vrijdag 20 september 2019
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Cosmic Dead (UK) + Rainbow Grave (UK)
dB's, Utrecht
20:00
Mercy John
De Bosuil, Weert
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Horst, Venhorst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waylon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Daily Thompson
De Onderbroek, Nijmegen
20:30
The Maureens / The Yearlings
De Peppel, Zeist
20:15
Kovacs
De Pul, Uden
12:30
Vitaliy & Alla
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
DNK, Assen
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
23:00
parasol
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Beautiful Sixties - ft. From USA
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stahlzeit
Effenaar, Eindhoven
20:30
Pierre et les Optimistes
EKKO, Utrecht
19:30
Def Americans
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
JWO
Grounds, Rotterdam
20:30
Pip Blom
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
KNARS
Hedon, Zwolle
20:00
Finale kleine prijs van Fryslan
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het spectrum, Schijndel
20:00
Astrid S
Het Zonnehuis, Amsterdam
23:00
Funky Friday Live: DJ Pepe M ft Mr. Trumpet
Hofman, Utrecht
23:30
Mark Foggo's Skasters
JH 't Staminee, Vorselaar
20:00
Wayne Hussey
JK2470, Retie
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniel Slaman Guitars Concert
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Tokoloko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Julia Michaels
La Madeleine, Brussel
Rob de Nijs
Ledeltheater, Oostburg
20:30
The Covernant
Little Devil, Tilburg
21:00
Bedouine
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Back to Blondie
Lux, Nijmegen
20:15
Robin Borneman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Justin Hayward
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Meervaart, Amsterdam
19:30
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
19:00
Love Couple
Melkweg, Amsterdam
Sasami Ashworth
Merleyn, Nijmegen
20:30
Shakatak
Metropool, Hengelo
17:30
Dudley Taft / King of the World
Metropool, Hengelo
20:00
Triggerfinger
Muziekgieterij, Maastricht
together PANGEA
Muziekodroom, Hasselt
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Danny Vera - Pressure makes diamonds
N9, Eeklo
23:45
Karotte / Mike Ravelli
Patronaat, Haarlem
20:00
For I Am King
Patronaat, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Smelly Kitchen
Podium 't Beest, Goes
20:00
Popronde 2019
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
streekvijver (i.s.m. bmm festival)
PopEi, Eindhoven
Cassia
Rotown, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Hûnekop
Simplon, Groningen
19:30
Chalice
Sound Dog, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
20:00
O'G3NE
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Koningsduin, Castricum
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Justin Jesso
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jungle By Night
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Between The Buried And Me
Trix, Antwerpen
21:00
Hollow Men
Vera, Groningen
20:00
The Lautreamonts
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
De Lama's
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zaterdag 21 september 2019
23:00
Dominik Eulberg
013, Tilburg
21:00
Pip Blom
Bibelot, Dordrecht
20:30
Gabriel Grossi
Bimhuis, Amsterdam
Brutus
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Bostheater Ommen, Ommen
De Kat
Brouwerij Martinus, Groningen
20:00
24K / STETSASONIC
Cacaofabriek, Helmond
21:00
PopCorn: Waltzburg + Figgie + Yip Roc
Corneel, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Cammeleur, Dongen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Machinist, Rotterdam
20:00
Stephen Malkmus
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Johannette Zomer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
One Voice / The Young Ones
Duycker, Hoofddorp
20:30
SASAMI Ashworth
EKKO, Utrecht
20:00
The Blues Brothers Tribute Band
Forum Theater, Sittard
Stahlzeit
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Camilla Blue
Groene Engel, Oss
23:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
21:00
Prodigy XL
Het Bolwerk, Sneek