PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -368
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 sep
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
1
1
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
De Helling
Utrecht
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 20 sep
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg de Lawei
Drachten
N9
Eeklo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Muziekodroom
Hasselt
00:00
DNK
Assen
Theater 't Pand
Gorinchem
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Theater Walhalla
Rotterdam
Ledeltheater
Oostburg
12:30
Waalse Kerk
Amsterdam
17:30
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
2
19:30
Sound Dog
Breda
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Dok6
Panningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
JK2470
Retie
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
De Pul
Uden
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Corneel
Lelystad
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Vera
Groningen
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hofman Café
Utrecht
23:30
JH 't Staminee
Vorselaar
23:45
Patronaat
Haarlem
za 21 sep
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Machinist
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk

donderdag 19 september 2019

20:30
Tribute To Radiohead Q-Factory, Amsterdam
Foto Kovacs
Kovacs Philharmonie Haarlem, Haarlem
1
1
20:30
Le Guess Who? Party EKKO, Utrecht
1
20:30
The Doors Alive De Helling, Utrecht
21:00
Hofman Live: BEAUX + Twins Hofman Café, Utrecht
21:00
Anat Fort Trio TivoliVredenburg, Utrecht

vrijdag 20 september 2019

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het spectrum, Schijndel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
Danny Vera - Pressure makes diamonds N9, Eeklo
Sara Kroos - Verte Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultuurcentrum GO, Leerdam
together PANGEA Muziekodroom, Hasselt
00:00
Jan Beuving - Rotatie DNK, Assen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Walhalla, Rotterdam
Rob de Nijs Ledeltheater, Oostburg
12:30
Vitaliy & Alla Waalse Kerk, Amsterdam
17:30
Dudley Taft / King of the World Metropool, Hengelo
19:00
Love Couple Melkweg, Amsterdam
19:30
M Huncho Melkweg, Amsterdam
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Effenaar, Eindhoven
2
19:30
Chalice Sound Dog, Breda
19:30
Between The Buried And Me Trix, Antwerpen
19:30
Def Americans Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bad Sports / Radioactivity Altstadt, Eindhoven
20:00
The Cosmic Dead (UK) + Rainbow Grave (UK) dB's, Utrecht
20:00
Justin Hayward Luxor Live, Arnhem
20:00
Urbanus Dok6, Panningen
20:00
Jungle By Night TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Astrid S Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Popronde 2019 Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Lautreamonts Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
O'G3NE Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gore / TankZilla / Temple Fang Cacaofabriek, Helmond
20:00
For I Am King Patronaat, Haarlem
20:00
Back to Blondie Lux, Nijmegen
20:00
De Lama's Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Wayne Hussey JK2470, Retie
20:00
Mercy John De Bosuil, Weert
20:00
Julia Michaels La Madeleine, Brussel
20:00
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater Koningsduin, Castricum
20:00
Triggerfinger Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Waylon De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Justin Jesso TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Dennis van Aarssen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Horst, Venhorst
20:00
Daniel Slaman Guitars Concert Koorenhuis, Den Haag
20:00
Finale kleine prijs van Fryslan Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Hûnekop Simplon, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Robin Borneman Luxor Live, Arnhem
20:15
The Doors Alive Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Kovacs De Pul, Uden
20:30
KNARS Hedon, Zwolle
20:30
Daily Thompson De Onderbroek, Nijmegen
1
20:30
Shakatak Metropool, Hengelo
20:30
Wintersleep Cinetol, Amsterdam
20:30
The Covernant Little Devil, Tilburg
20:30
Tokoloko Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Maureens / The Yearlings De Peppel, Zeist
20:30
Xarah von den Vielenregen Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Pip Blom Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Beautiful Sixties - ft. From USA ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
streekvijver (i.s.m. bmm festival) PopEi, Eindhoven
20:30
Guy Forsyth Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kika Sprangers Bimhuis, Amsterdam
20:30
Pierre et les Optimistes EKKO, Utrecht
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12) Theater Ludens, Voorburg
21:00
Bedouine Lutherse Kerk, Nijmegen
21:00
JWO Grounds, Rotterdam
21:00
Son Mieux Corneel, Lelystad
Foto Cassia
Cassia Rotown, Rotterdam
1
21:00
Smelly Kitchen Podium 't Beest, Goes
21:00
Hollow Men Vera, Groningen
Foto Sasami Ashworth
Sasami Ashworth Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Blues Jamsessie Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
parasol Doornroosje, Nijmegen
23:00
Funky Friday Live: DJ Pepe M ft Mr. Trumpet Hofman Café, Utrecht
23:30
Mark Foggo's Skasters JH 't Staminee, Vorselaar
23:45
Karotte / Mike Ravelli Patronaat, Haarlem

zaterdag 21 september 2019

Best of... Ton Kas Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Verte Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hof 88, Almelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Machinist, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Leest, Waalwijk
Pagina -368