PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -365
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 15 sep
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
City of Wesopa
Weesp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Pul
Uden
20:30
013
Tilburg
3
20:30
Vera
Groningen
ma 16 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
2
di 17 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 18 sep
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
00:00
Theater Idea
Soest
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
2
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 19 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Het Klooster
Woerden
Sexyland
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
3
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Swaf
Hoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Matrix
Rotterdam

zondag 15 september 2019

20:00
Fource The Box, Amsterdam
20:00
Ian Siegal Paradox, Tilburg
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET City of Wesopa, Weesp
20:15
Dope Lemon / Nana Adjoa Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tubular Tribute De Pul, Uden
20:30
Ayreon 013, Tilburg
3
20:30
Charlie Parr Vera, Groningen

maandag 16 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Melkweg, Amsterdam
20:00
Skinny Living Paradiso, Amsterdam
20:00
Austin Jenckes / Lauren Jenkins Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kyle Dion Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Joseph & Maia Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
The S.L.P. Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:45
Tip Jar Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Weakened Friends V11, Rotterdam
2

dinsdag 17 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Black Midi
Black Midi Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Snoh Aalegra Melkweg, Amsterdam
19:30
Helmet Trix, Antwerpen
19:30
Luke Winslow King Paradiso, Amsterdam
19:45
Wayne Hussey Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Louis Baker Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
stukafest presents: stutufest! PopEi, Eindhoven
20:00
Straight No Chaser La Madeleine, Brussel
Foto GusGus
GusGus TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Boris McCutcheon De Schalm, Westwoud
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Squid | Roodkapje Roodkapje, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jacob Lee Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen
20:30
Pete Murray Paradiso, Amsterdam
22:00
Celeste (UK) Paradiso, Amsterdam

woensdag 18 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Idea, Soest
19:00
Ali Barter Melkweg, Amsterdam
19:30
Earthgang Melkweg, Amsterdam
19:30
Pie In The Sky Boost Meervaart, Amsterdam
19:30
Stars: Set Yourself On Fire 15th Anniversary Tour Trix, Antwerpen
Foto Young the Giant
Young the Giant Paard, Den Haag
1
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Werftheater, Utrecht
20:00
Operators + Anemone Rotown, Rotterdam
1
Foto Common
Common TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
The Analogues Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Wayne Hussey Paard, Den Haag
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Sven Ratzke - Where Are We Now (try-out) Q-Factory, Amsterdam
Foto Iamthemorning
Iamthemorning Hedon, Zwolle
2
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
DAVID BOWIE played by Thin White Duke Paard, Den Haag
20:30
Alex Cameron Paradiso, Amsterdam
20:30
Shey Baba Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Cassia Merleyn, Nijmegen
22:00
Olympia Paradiso, Amsterdam

donderdag 19 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Klooster, Woerden
Pip Blom Sexyland, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Indiestad 2019
Indiestad 2019 Paradiso, Amsterdam
2
19:00
Amber Run Melkweg, Amsterdam
19:30
Wintersleep Trix, Antwerpen
19:30
Off With Their Heads Patronaat, Haarlem
Foto Between The Buried And Me
Between The Buried And Me Patronaat, Haarlem
3
19:30
Stitches Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Darvaza / Vortex Of End Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Shakatak Luxor Live, Arnhem
Foto Young the Giant
Young the Giant TivoliVredenburg, Utrecht
2
19:30
Joshua J Melkweg, Amsterdam
20:00
Common Vooruit, Gent
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
The Jackets / The Kryng dB's, Utrecht
20:00
The Analogues Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Best of... Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guy Forsyth TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Live at Lola: Le Prince Harry (BE) + De Nachtwinkel + Eentonig LOLA050, Groningen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dennis van Aarssen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Urbanus Dok6, Panningen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
The Lautreamonts Swaf, Hoorn
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Trio Tamariz/Contreras/González Matrix , Rotterdam
Pagina -365