Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Islemunda
Rotterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
DNK
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
donderdag 29 november 2018
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:30
Mummy's A Tree
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jiri11
EKKO, Utrecht
20:00
Frenzy
dB's, Utrecht
20:00
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
First Aid Kit
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blaudzun
De Pul, Uden
21:00
Triptides
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Peter van Rooijen & band
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
013, Tilburg
20:15
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Cadillac Three
013, Tilburg
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Meenthe, Steenwijk
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Jungle By Night
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
19:30
Jungle By Night
Maassilo, Rotterdam
19:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sven Hammond
De Spot, Middelburg
20:30
M-Town Reggae presents: Anthony B
Muziekgieterij, Maastricht
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
The Overslept - Signals Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Sore Losers
Nieuwe Nor, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
21:30
Jellephant & the Phantoms
Simplon, Groningen
20:30
Great Lake Swimmers
Vera, Groningen
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Leif de Leeuw Band
Podium 't Beest, Goes
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:00
Columbine
Rockhal, Esch zur Alzette
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Faces on TV
Altstadt, Eindhoven
Johan
Effenaar, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Nashville comes to Holland
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Robert Finley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Splendid
Mezz, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
DNK, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
20:15
Gruppo Sportivo
Luxor Live, Arnhem
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gigant, Apeldoorn
Denzel Curry
Trix, Antwerpen
Maaike Ouboter
De Roma, Antwerpen
21:00
SG Lewis
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Lasses
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Lera Lynn
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jon Allen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Aki Rissanen Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Pagan
Cinetol, Amsterdam
20:00
Desert Mountain Tribe
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Thomas Azier
Sugar Factory, Amsterdam
Patrick Watson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam