Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stathe
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:45
Hedon
Zwolle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Munttheater
Weert
19:30
OT301
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
15:15
Plato Groningen
Groningen
14:00
Plato Groningen
Groningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
013
Tilburg
00:00
Acropolis
Megen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
woensdag 02 oktober 2019
20:00
Hate Eternal / Nile
P60, Amstelveen
21:00
PLANET
Paard, Den Haag
Rendez Vous
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mid City
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Brian Auger Oblivion Express
Spirit of 66, Verviers
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tousch
Stathe, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
FKJ
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Monarchy
Trix, Antwerpen
20:30
Hedvig Mollestad Trio
Vera, Groningen
donderdag 03 oktober 2019
20:00
Maybe Tomorrow
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
FKJ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Tina Turner Tribute
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dennis van Aarssen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Big Mack ft. Tuhirangi Hawtin
Back&Fourth, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Erlend Apneseth Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jay Electronica
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
District 97
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
De Muze, Noordwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Patricia Van Haastrecht
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Average White Band
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Pitou
EKKO, Utrecht
20:00
Hiphop Saved My Life: Crooks e.a.
EKKO, Utrecht
20:00
The Machine + Samavayo
Hall Of Fame, Tilburg
19:45
Y&T
Hedon, Zwolle
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Clean Pete - Afblijven
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Pablo Andres
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Luminize
Luxor Live, Arnhem
20:30
Thomas Azier
Maassilo, Rotterdam
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
19:00
Monarchy
Melkweg, Amsterdam
22:00
Leoniden
Merleyn, Nijmegen
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
19:30
Flowers
OT301, Amsterdam
20:30
Junior Kelly
P60, Amstelveen
Emma Ruth Rundle
Paard, Den Haag
20:00
City Calm Down
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jordan Rakei
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cocaine Piss / Dirty Fences
Patronaat, Haarlem
15:15
Tessel
Plato Groningen, Groningen
14:00
Wolf & Moon
Plato Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Light
Stathe, Utrecht
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater De Regentes, Den Haag
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
CloudNights - Jeroen van Vliet & Mete Erker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bökkers
TivoliVredenburg, Utrecht
Pixies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jeff Neve / Teus Nobel
Wageningen Campus, Wageningen
vrijdag 04 oktober 2019
Pixies
013, Tilburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
20:00
Wesly Bronkhorst
AFAS Live, Amsterdam
21:00
45ACIDBABIES
Altstadt, Eindhoven
20:00
Deafheaven / Touché Amoré
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
21:00
Hamish Anderson
Bibelot, Dordrecht
20:00
Eric Burdon & The Animals
Bibelot, Dordrecht
21:00
Manu Delago
Bimhuis, Amsterdam
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Pip Blom
Botanique, Brussel