Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
De Eendracht
Gemert
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
Cinetol
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
21:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Time Out
Gemert
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 30 november 2018
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Hausmagger / KNARS
De Flux, Zaandam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Eendracht, Gemert
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
20:00
Zhrine
dB's, Utrecht
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Van Dik Hout - Het beste van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Memphis Maniacs
Corneel, Lelystad
20:00
The Veldman Brothers
City Hall Blues, Gramsbergen
Wet
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper Steverlinck
Capitole, Gent
21:30
Dokter Watjes
Café de Cactus, Hengelo
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Micah P. Hinson
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Thundermother
Boerderij, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Philip Catherine/Bert Joris & West Coast Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Davina Michelle
Bibelot, Dordrecht
20:45
DansPaleis Van Kooten
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
iPendejo!
Altstadt, Eindhoven
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
20:00
4U: A Symphonic Celebration of Prince
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Beats by Esko & Friends
013, Tilburg
Kreator
013, Tilburg
zaterdag 01 december 2018
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Zaantheater, Zaandam
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Hochscheid | Van Ruth | Samana
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Davina Michelle
Vorstin, Hilversum
20:30
Lavalu
Vorstin, Hilversum
20:00
Defunkt
Vorstin, Hilversum
23:30
Dumb Punts
Vera, Groningen
20:30
Skegss
Vera, Groningen
20:00
George Fitzgerald
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Syrian Music Night
TivoliVredenburg, Utrecht
Madeleine Peyroux
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Rotterdam, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
20:15
Jacqueline Govaert
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Pink Project
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Logical School
Spirit of 66, Verviers
19:30
Museum
Spirit of 66, Verviers
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
21:00
Scram C. Baby
Simplon, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
The Overslept
Rotown, Rotterdam
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Maiden Day
Poppodium Volt, Sittard
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
90's Now
Patronaat, Haarlem
20:00
Blaudzun
Patronaat, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven