Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Carrousel
Ommen
P3
Purmerend
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
20:45
Bibelot
Dordrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
De Middenstip
Epe
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Mezz
Breda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Paard
Den Haag
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
P60
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Holland Casino Enschede
Enschede
21:45
Manifesto
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Stroud
Putten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Rotown
Rotterdam
19:30
De Bosuil
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:45
Fluor
Amersfoort
22:00
De Spot
Middelburg
C.C. De Werft
Geel
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Vera
Groningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Meester
Almere
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Helling
Utrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
C.C. Deurne
Deurne
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Dorpshuis
Nigtevecht
21:00
Het Podium
Hoogeveen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
22:00
Groene Engel
Oss
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Wesopa Weesp
Weesp
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
BaronTheater
Opende
Boerderij
Zoetermeer
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Kik
Elst
vrijdag 30 november 2018
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
De Dijk
P3, Purmerend
Davina Michelle
Bibelot, Dordrecht
21:00
Daredevils
Metropool, Hengelo
20:45
DansPaleis Van Kooten
Bibelot, Dordrecht
19:45
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Chazzy Green & Band
De Middenstip, Epe
20:00
Certain Animals / The Silverfaces
Luxor Live, Arnhem
20:30
Candy Dulfer
Grenswerk, Venlo
19:30
Boo!
Mezz, Breda
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
Blaudzun
Paard, Den Haag
21:00
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Spot, Middelburg
20:00
Beats by Esko & Friends
013, Tilburg
20:00
Beak> / Spill Gold
Sugar Factory, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Anthony B.
P60, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Enschede, Enschede
21:45
Amsterdam Klezmer Band
Manifesto, Hoorn
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Roeka - En toen ineens
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Absolva
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
4U: A Symphonic Celebration of Prince
AFAS Live, Amsterdam
20:00
30+ Dance Classics Party: Gerard Ekdom
De Meester, Almere
20:45
30 Jaar Di Gojim
Neushoorn, Leeuwarden
zaterdag 01 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
Wende
Melkweg, Amsterdam
We Were Promised Jetpacks
Bitterzoet, Amsterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:00
Undercoversessie
De Lantaarn, Hellendoorn
21:00
Transformer
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
The Overslept
Rotown, Rotterdam
19:30
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
The Bluebirds
Orpheus, Apeldoorn
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
The All-Star Weddingband
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
00:00
Tania Kross - Kross2000
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Syrian Music Night
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
De Meenthe, Steenwijk
19:45
Sven Hammond
Fluor, Amersfoort
22:00
Stenders Platenbonanza feat. De Coronas Live
De Spot, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Spinvis - In Werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Skegss
Vera, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
20:00
Scrum vs. The Kilkennys
De Meester, Almere
21:00
Scram C. Baby
Simplon, Groningen
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Zaantheater, Zaandam
Sam Fender
De Helling, Utrecht
19:00
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Rotor
Merleyn, Nijmegen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
20:00
Pink Project
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
21:00
Overruled
Het Podium, Hoogeveen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
22:00
Nieuw Verbond: William Djoko
Groene Engel, Oss
19:45
Nielson
Hedon, Zwolle
20:00
Nathan Bell
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
23:00
Nachtparlement
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Museum
Spirit of 66, Verviers
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst