PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -358
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 okt
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Idea
Soest
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ziggo Dome
Amsterdam
8
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
3
013
Tilburg
1
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
La Madeleine
Brussel
Effenaar
Eindhoven
1
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Rockhal
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 11 okt
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wilminktheater
Enschede
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Koningshof
Maassluis
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Noorderkerk
Sneek
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Zaantheater
Zaandam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Trix
Antwerpen
1
19:30
Silverdome
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Maassilo
Rotterdam
2
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
La Madeleine
Brussel
013
Tilburg
2
20:00
cc Binder
Puurs
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
3
20:00
Rockhal
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo

donderdag 10 oktober 2019

20:00
Lori Lieberman Neushoorn, Leeuwarden
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest
Foto Duncan Laurence
Duncan Laurence Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto John Mayer
John Mayer Ziggo Dome, Amsterdam
8
1
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Madrugada
Madrugada TivoliVredenburg, Utrecht
3
Foto Lindsey Stirling
Lindsey Stirling 013, Tilburg
1
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Live at LOLA: Suckerpunch (UK) + Rebel Radio + Angry Itch (UK) LOLA050, Groningen
20:00
Off Bloom Paradiso, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:00
Chase Atlantic Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Mabassa Melkweg, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg De Harmonie, Edam
20:00
James Morrison La Madeleine, Brussel
Foto Nick & Simon
Nick & Simon Effenaar, Eindhoven
1
Foto Jambinai
Jambinai Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Ilse DeLange TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Enge Buren - BASTA! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
William Fitzsimmons Rockhal,
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Hans Dulfer Lookin' back to the future Bimhuis, Amsterdam
20:30
3J'S Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Chronometer's Orchestra TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rowwen Heze Boerderij, Zoetermeer
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Supersister Projekt TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Posttheater, Arnhem
20:30
SIOEN PLAYS GRACELAND Hedon, Zwolle
20:30
Hehobros Theater Concordia, Enschede
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Irrational Library Paard, Den Haag
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Nona Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Vive La Fête Mezz, Breda
20:30
Martin Kohlstedt Paard, Den Haag
20:30
Jonna Fraser Paradiso, Amsterdam
21:30
Popronde Utrecht EKKO, Utrecht
21:30
Gyedu-Blay Ambolley Vera, Groningen
22:00
Moving Targets Merleyn, Nijmegen
22:00
Franc Moody Paradiso, Amsterdam

vrijdag 11 oktober 2019

00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Wilminktheater, Enschede
00:00
Nathalie Baartman - Breek Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Maaike Ouboter Energiehuis, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Carrousel, Ommen
Sara Kroos - Verte Koningshof, Maassluis
De Patrizanen - Het leven an sich Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Danny Vera - Pressure makes diamonds Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Tangarine - Uiteen Noorderkerk, Sneek
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Pieter Derks - Voor wat het waard is S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
René van Meurs - Hunkert J.C. Pardoes, Hoogwoud
12:00
Paul van Loo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:30
The Selecter Melkweg, Amsterdam
19:00
Phronesis Koorenhuis, Den Haag
Foto Dog Eat Dog
Dog Eat Dog Trix, Antwerpen
1
19:30
Stones Sessions Silverdome, Zoetermeer
19:30
Carmouflage Rose Melkweg, Amsterdam
19:30
Ares / Josbros Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Duncan Laurence
Duncan Laurence Maassilo, Rotterdam
2
19:30
Jan Akkerman Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Urbanus De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
No Labels Festival Patronaat, Haarlem
20:00
Dennis van Aarssen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
philharmonie zuidnederland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
CooCoo-Fest Paard, Den Haag
20:00
Mooon Paradiso, Amsterdam
20:00
Joe Buck Luxor Live, Arnhem
20:00
Blackbear La Madeleine, Brussel
Foto Brad Paisley
Brad Paisley 013, Tilburg
2
20:00
Axelle Red cc Binder , Puurs
20:00
¡Pendejo! Stroomhuis, Eindhoven
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies AFAS Live, Amsterdam
3
20:00
Lindsey Stirling Rockhal,
20:00
Hilltop Hoods Melkweg, Amsterdam
20:00
Diggy Dex Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pagina -358