PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -357
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 okt
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Metropool
Hengelo
1
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Rotown
Rotterdam
2
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Corneel
Lelystad
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
za 05 okt
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Omval
Diemen
00:00
Agnietenhof
Tiel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Junushoff Theater
Wageningen
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Klooster
Woerden
Posttheater
Arnhem
TOP
Bemmel
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
14:00
Doornroosje
Nijmegen
1
14:30
Paco Plumtrek
Almelo
15:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Trix
Antwerpen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:45
P60
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fluor
Amersfoort
1
013
Tilburg
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Iduna
Drachten
Ziggo Dome
Amsterdam
3
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rockhal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
5
1
20:00
Geertekerk
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
2
1
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven

vrijdag 04 oktober 2019

20:30
Bonafide Spirit of 66, Verviers
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
THE TARANTINO EXPERIENCE: RESERVOIR DOGS BAND + GEORGE BAKER Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Juneville / Living Room Heroes Luxor Live, Arnhem
Foto Uriah Heep
Uriah Heep Metropool, Hengelo
1
20:45
Patricia Van Haastrecht Gigant, Apeldoorn
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar Podium 't Beest, Goes
21:00
Hutch Harris Rotown, Rotterdam
2
21:00
45ACIDBABIES Altstadt, Eindhoven
21:00
Stones Sessions Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Covernant The Jack, Eindhoven
21:00
Manu Delago Bimhuis, Amsterdam
21:00
Leoniden Metropool Enschede, Enschede
21:00
Hamish Anderson Bibelot, Dordrecht
21:00
Flavium / King of the World Corneel, Lelystad
22:00
LIVE: Airforce (UK) + support Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Dordtse Helden:Johny Idema & Sonic Boom Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Popronde Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Myra Pilar Merleyn, Nijmegen

zaterdag 05 oktober 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Ludens, Voorburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
Danny Vera - Pressure makes diamonds Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maaike Ouboter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Kulturhus Holten, Holten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Omval, Diemen
00:00
Evergreen Top 1000 Live Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jan Beuving - Rotatie Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Het Klooster, Woerden
Best of... Ton Kas Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
00:15
Popronde Afterparty Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Oktober Metalfest Klokgebouw, Eindhoven
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
14:00
Soulcrusher / Mizmor / Daughters / The Secret / Triptykon Doornroosje, Nijmegen
1
14:30
Liedjesmakersfestival Paco Plumtrek, Almelo
15:00
Kinderconcert Monk Bimhuis, Amsterdam
16:00
Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds Baroeg, Rotterdam
16:00
The Jig Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
19:00
Brandend Bos Benefiet Paradiso, Amsterdam
19:00
Great Queen Rats Bibelot, Dordrecht
19:00
Rivers of Nihill Trix, Antwerpen
19:30
Mooon Effenaar, Eindhoven
Foto The Skints
The Skints Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Tekno Melkweg, Amsterdam
19:30
Nick & Simon Paard, Den Haag
19:45
Danny Van Ingen P60, Amstelveen
20:00
Dennis van Aarssen Zaantheater, Zaandam
20:00
Suzan & Freek Theatertour Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Heritage Sinfoniëtta ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Smoove & Turrell
Smoove & Turrell Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Moonradio KOFA, Vlaardingen
20:00
Mnozil Brass Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Sven Ratzke - Where are we now Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Stella Stathe, Utrecht
20:00
Still Collins Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Axelle Red W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:00
thorbecke IV dB's, Utrecht
20:00
Dave Budha Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Indian Askin
Indian Askin Fluor, Amersfoort
1
Maxi Jazz 013, Tilburg
20:00
Big Monti Amundson / BluesBones / Dave Warmerdam Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Parkgebouw, Rijssen
20:00
Hamish Anderson & Big Bo Iduna, Drachten
Foto The Analogues
The Analogues Ziggo Dome, Amsterdam
3
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
-M- Rockhal,
20:00
Bart Herman Kursaal Oostende, Oostende
Foto Epica
Epica TivoliVredenburg, Utrecht
5
1
20:00
Collegium Musicum Traiectum Geertekerk, Utrecht
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven AFAS Live, Amsterdam
20:00
Y&T De Pul, Uden
20:00
De Stroom met Tads Thots + YUNG GODS Stroomhuis, Eindhoven
Foto Waylon
Waylon Theaterhotel Almelo, Almelo
2
1
20:00
O'G3NE Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Collegium Musicum Amsterdam Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Renee van Wegberg De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Manu Delago Acoustic Ensemble Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pagina -357