PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -357
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 nov
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
013
Tilburg
20
1
18:00
Oma Ietje
Amsterdam-Zuidoost
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Willemeen
Arnhem
1
Cinetol
Amsterdam
1
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Klooster Oude Noorden
Rotterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Podium 104
Beverwijk
20:00
EM2
Groningen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
STECK
Delft
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
1
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Amer
Amen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Mezz
Breda
1
Ahoy
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Fluor
Amersfoort
1
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Paard
Den Haag
2
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
1
1
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
EKKO
Utrecht
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
P60
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo

vrijdag 30 november 2018

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Foto Kreator
Kreator 013, Tilburg
20
1
18:00
Matteo Myderwyk / Soultrash Oma Ietje, Amsterdam-Zuidoost
19:00
De Romeo’s Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Naglfar (swe) + Schammasch (ch) + Anomalie (at) Exclusieve Nl Show Willemeen, Arnhem
1
Foto Wet
Wet Cinetol, Amsterdam
1
19:30
Headhunters TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Helena Hall Klooster Oude Noorden, Rotterdam
19:30
Boo! Mezz, Breda
19:30
Harde Pappies: MocroManiac a.k.a. ManiBaby + Pietju Bell Patronaat, Haarlem
19:45
Douwe Bob TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Danny Vera Doornroosje, Nijmegen
20:00
Beak> / Spill Gold Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Rock & Blues Night Podium 104, Beverwijk
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes EM2, Groningen
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Veldman Brothers City Hall Blues, Gramsbergen
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II Wilminktheater, Enschede
20:00
Absolva Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rootsriders - Marley Meets The 60's Effenaar, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
MC50 Podium Victorie, Alkmaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Zaantheater, Zaandam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd De Spot, Middelburg
20:00
Leonie Meijer - Hier. Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kompleks Metal Fest Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Purper - Purper's Passie Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Patrick Watson
Patrick Watson Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Engel (NL) / R-Vii STECK, Delft
20:00
Bløf Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Denzel Curry Melkweg, Amsterdam
20:00
Splendid Melkweg, Amsterdam
20:00
Def Americans Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
30+ Dance Classics Party: Gerard Ekdom De Meester, Almere
20:00
Terror Defence, Abdomen, Randy Savages (UK) en Rebel Radio LOLA050, Groningen
20:00
Jasper Steverlinck Capitole, Gent
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mostly Autumn Spirit of 66, Verviers
20:00
Tamino Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Johan
Johan Patronaat, Haarlem
1
1
20:00
Jan Smit - Met andere woorden Chassé Theater, Breda
20:00
Nathan Bell De Amer, Amen
Peter Murphy Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Doe Maar Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto DeWolff
DeWolff Mezz, Breda
1
Foto Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Waylon - Top 1000 allertijden in concert Ahoy, Rotterdam
20:00
Up The Irons + Blizzard of Ozz Little Devil, Tilburg
Foto The Overslept
The Overslept Fluor, Amersfoort
1
20:00
Lucky Fonz III Podium Asteriks, Leeuwarden
Foto Blaudzun
Blaudzun Paard, Den Haag
2
20:00
Micah P. Hinson Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Faico Metropool Enschede, Enschede
20:00
Certain Animals / The Silverfaces Luxor Live, Arnhem
20:00
4U: A Symphonic Celebration of Prince AFAS Live, Amsterdam
20:00
Beats by Esko & Friends 013, Tilburg
20:00
Zhrine dB's, Utrecht
1
1
20:15
Jurgen Burdorf / Richard Hallebeek / Simone Croes Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
The Royal Conservatoire Big Band Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater De Veste, Delft
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Alex Klaasen Meervaart, Amsterdam
20:15
Lavalu - Solitary High De Zwaan, Uitgeest
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Paul de Munnik Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Bluebirds Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Thomas Azier Doornroosje, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lakshmi - Adem Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Cultura, Ede
20:30
Gruppo Sportivo Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Lisa Lois Sings Adèle Musis, Arnhem
20:30
Philip Catherine/Bert Joris & West Coast Big Band Bimhuis, Amsterdam
Foto Faces on TV
Faces on TV EKKO, Utrecht
1
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nina June Simplon, Groningen
20:30
ISH Dance Collective - Listen Up! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gallowstreet Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kittiwake Paard, Den Haag
1
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Devotchka
Devotchka Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Suzan & Freek Gigant, Apeldoorn
20:30
Anthony B. P60, Amstelveen
20:30
Melk & Dadels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Thundermother Boerderij, Zoetermeer
20:30
Gare Du Nord TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Candy Dulfer Grenswerk, Venlo
Pagina -357