Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Time Out
Gemert
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
16:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
20:30
De Zwerver
Oostende
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
Humphrey's café
Apeldoorn
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Maaspodium
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 01 december 2018
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jacqueline Govaert
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Rotterdam, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
20:00
Syrian Music Night
TivoliVredenburg, Utrecht
Madeleine Peyroux
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
George Fitzgerald
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Dumb Punts
Vera, Groningen
20:30
Skegss
Vera, Groningen
Davina Michelle
Vorstin, Hilversum
20:30
Lavalu
Vorstin, Hilversum
20:00
Defunkt
Vorstin, Hilversum
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Hochscheid | Van Ruth | Samana
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Zaantheater, Zaandam
zondag 02 december 2018
As I Lay Dying
013, Tilburg
20:00
Skepta
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Spinvis
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Alexander Hawkins/Elaine Mitchener Quartet
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Los Fulanos
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Eric Vaarzon Morel
Cpunt Theater, Hoofddorp
16:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:15
MortIIs / Old Tower
De Helling, Utrecht
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Klára Würtz / Timora Rosler
De Maaspoort, Venlo
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
Pestilence
De Pul, Uden
20:30
Great Lake Swimmers
De Zwerver, Oostende
18:00
Shotgun Sally
Den Heilige Cornelius, Roermond
22:00
Lera Lynn
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Nielson
Effenaar, Eindhoven
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
21:00
Jaimi Faulkner/ AlascA
Hedon, Zwolle
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
Wille & the Bandits
Humphrey's café, Apeldoorn
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:30
Grunting Pigs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
19:00
Zhrine (ISL) + Ulsect
Little Devil, Tilburg
20:00
Tom Baxter
Luxor Live, Arnhem
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
Tom Walker
Melkweg, Amsterdam
22:00
Lera Lynn
Merleyn, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
20:00
Venice
Musis, Arnhem
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Innersoul
Oostblok, Amsterdam
20:00
Holy Bouncer
Paard, Den Haag
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
12:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Fleshtones
Patronaat, Haarlem
Caliban
Patronaat, Haarlem
20:30
Mathilde Santing - Renaissance
Perron-3, Rosmalen
16:00
Jimmy Rosenberg
Poppodium Volt, Sittard
16:00
The Delgado Brothers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Racoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Michiel Borstlap - Georg
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Sangre De Muerdago
TivoliVredenburg, Utrecht
Anthony B.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rauelsson / Tatu Rönkkö
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
Thomas Azier
Vera, Groningen
maandag 03 december 2018
Jessie J
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Skegss
Bitterzoet, Amsterdam