Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
M.C. Kinky Star
Gent
21:00
Groene Engel
Oss
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
EM2
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Café De Singel
Zwolle
22:30
Vera
Groningen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
The Jack
Eindhoven
23:45
Simplon
Groningen
BREStheater
Brielle
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Floralis
Lisse
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Grand Theatre
Groningen
14:00
Cultuurtoren Honsoirde
Nieuwkuijk
14:30
Luxor Live
Arnhem
14:30
't Kerkje van Ellesdiek
Ellewoutsdijk
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
ACU
Utrecht
15:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Puddingfabriek
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Podium Gorter
Balk
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
PleinTheater
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
Nieuwe Badkapel
Den Haag
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
17:00
Grand Theatre
Groningen
18:00
Q-Factory
Amsterdam
18:00
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Flux
Zaandam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Poortershoes
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
zaterdag 05 oktober 2019
21:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
21:00
Mercy John
Metropool, Hengelo
21:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Cul de Sac, Tilburg
21:00
40UP
Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Animals - Jan de Hont & De Maskers
De Flux, Zaandam
21:00
Junior Kelly
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Lautreamonts
M.C. Kinky Star, Gent
21:00
De Posse Tour - De Onderhonden (met Def P) + Marco Martens & Royal wit
Groene Engel, Oss
21:30
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
21:30
Back to Blondie
EM2, Groningen
22:00
LIVE: Cenobites + GOD
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Natural Rhythm
Maloe Melo, Amsterdam
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
22:00
World: Sin Pausa ft. Gerardo Rosales
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Terug naar Toen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Atlanta
Café De Singel, Zwolle
22:30
TV Crime
Vera, Groningen
23:00
Joyryde
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
DJ Niek
The Jack, Eindhoven
23:45
Legowelt
Simplon, Groningen
zondag 06 oktober 2019
Maaike Ouboter
BREStheater, Brielle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Floralis, Lisse
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
Michel Legrand
Paleis 12, Brussel
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
14:00
James Oesi / Merel Junge
Cultuurtoren Honsoirde, Nieuwkuijk
14:30
Knight Area
Luxor Live, Arnhem
14:30
Klezmajeur
't Kerkje van Ellesdiek, Ellewoutsdijk
14:30
William van Rapalje
Cafe The Jolly Cat, Winsum
15:00
Hamish Anderson
De Bosuil, Weert
15:00
Meet me in Jamaica presents ...
ACU, Utrecht
15:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Live Hard Or Die: Hoods + Cornered + Swim Or Drown + Crowsview + Waste
Baroeg, Rotterdam
15:00
Henk Poort
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Act 83
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Jasper van 't Hof
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Jazzbende: Hoagy Carmichael
Hofman, Utrecht
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jan Akkerman
Podium Gorter, Balk
15:00
Roekie
PopEi, Eindhoven
15:00
Henning Bolte / Johannes Schwarz / Peter Veale
PleinTheater, Amsterdam
15:30
Michelle Nadia
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Robin Borneman
Paradiso, Amsterdam
16:00
Deelder & Van der Lek
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Ban DeVille
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Maaspoort, Venlo
16:00
Black Earth presents Year of the Cobra + Onhou
dB's, Utrecht
16:00
Wardrobe
Groene Engel, Oss
16:00
Collegium Musicum Traiectum
Nieuwe Badkapel, Den Haag
16:00
Stable Roof Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
18:00
The Dublin Legends
Q-Factory, Amsterdam
18:00
Static-X
Trix, Antwerpen
19:00
Alain Johannes
Little Devil, Tilburg
19:30
Roam / With Confidence
Dynamo, Eindhoven
19:30
Metropole Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
MS Nina / DRKNGHTS Collective
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eric Bibb
De Flux, Zaandam
20:00
Thomas Azier
Muziekgieterij, Maastricht
King Gizzard & The Lizard Wizard
TivoliVredenburg, Utrecht
The Gathering: 30th Anniversary
013, Tilburg
20:00
Lee Fields & The Expressions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Junior Kelly
De Helling, Utrecht
20:00
Cannibale
Patronaat, Haarlem
20:00
Christof van der Ven
Het Depot, Leuven
20:00
Marvin Dee Band
Paard, Den Haag
20:00
BBNO$
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ralph de Jongh Trio
Poortershoes, Groningen
20:00
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ilse DeLange
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alfredo Rodriguez / Richard Bona
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Khalid
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Rosenberg Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Allah-Las
Rotown, Rotterdam
maandag 07 oktober 2019
Tino Martin
AFAS Circustheater, Scheveningen
Machine Head
013, Tilburg
19:30
Halve finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
19:30
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
King Gizzard & The Lizard Wizard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Savoy Brown
Spirit of 66, Verviers
20:00
Dennis van Aarssen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bertrand Belin
La Madeleine, Brussel
Bill Callahan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Blues Caravan
Spirit of 66, Verviers
Lori Lieberman / Matangi Kwartet
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
DEFINE ME / ZEROSHIKI
Musicon, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Allah-Las
Paradiso, Amsterdam
20:45
Samuel Jack
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 08 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
12:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam