PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -356
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 okt
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
TOP
Bemmel
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Klooster
Woerden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
14:00
Doornroosje
Nijmegen
1
14:30
Paco Plumtrek
Almelo
15:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:45
P60
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
3
013
Tilburg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fluor
Amersfoort
1
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
5
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Theaterhotel Almelo
Almelo
2
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Geertekerk
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Rockhal
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
Boerderij
Zoetermeer
3
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
De Peppel
Zeist
1
20:30
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
Rockhal
1
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Mahogany Hall
Edam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
M.C. Kinky Star
Gent
21:30
EM2
Groningen
21:30
Manifesto
Hoorn
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
1

zaterdag 05 oktober 2019

Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Het Klooster, Woerden
Danny Vera - Pressure makes diamonds Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Leest, Waalwijk
Maaike Ouboter Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving - Rotatie Posthuis Theater, Heerenveen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Venray, Venray
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
00:15
Popronde Afterparty Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
14:00
Oktober Metalfest Klokgebouw, Eindhoven
14:00
Soulcrusher / Mizmor / Daughters / The Secret / Triptykon Doornroosje, Nijmegen
1
14:30
Liedjesmakersfestival Paco Plumtrek, Almelo
15:00
Kinderconcert Monk Bimhuis, Amsterdam
16:00
Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds Baroeg, Rotterdam
16:00
The Jig Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
19:00
Brandend Bos Benefiet Paradiso, Amsterdam
19:00
Great Queen Rats Bibelot, Dordrecht
19:00
Rivers of Nihill Trix, Antwerpen
19:30
Nick & Simon Paard, Den Haag
19:30
Mooon Effenaar, Eindhoven
19:30
Tekno Melkweg, Amsterdam
Foto The Skints
The Skints Melkweg, Amsterdam
1
19:45
Danny Van Ingen P60, Amstelveen
Foto The Analogues
The Analogues Ziggo Dome, Amsterdam
3
Maxi Jazz 013, Tilburg
20:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Parkgebouw, Rijssen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dennis van Aarssen Zaantheater, Zaandam
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Indian Askin
Indian Askin Fluor, Amersfoort
1
20:00
Stella Stathe, Utrecht
20:00
Moonradio KOFA, Vlaardingen
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
O'G3NE Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
thorbecke IV dB's, Utrecht
Foto Smoove & Turrell
Smoove & Turrell Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Still Collins Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Stroom met Tads Thots + YUNG GODS Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Y&T De Pul, Uden
20:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven AFAS Live, Amsterdam
Foto Epica
Epica TivoliVredenburg, Utrecht
5
1
20:00
Dave Budha Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Monti Amundson / BluesBones / Dave Warmerdam Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Waylon
Waylon Theaterhotel Almelo, Almelo
2
1
20:00
Urbanus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sven Ratzke - Where are we now Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Mnozil Brass Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Axelle Red W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:00
Suzan & Freek Theatertour Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Collegium Musicum Traiectum Geertekerk, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Heritage Sinfoniëtta ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bart Herman Kursaal Oostende, Oostende
20:00
-M- Rockhal,
20:00
Hamish Anderson & Big Bo Iduna, Drachten
20:15
Cabarestafette Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Manu Delago Acoustic Ensemble Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Renee van Wegberg De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Collegium Musicum Amsterdam Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Io Earth Spirit of 66, Verviers
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen De Kleine Willem, Enschede
20:30
Acquoy / Get The Funk Outta My Kitchen Paard, Den Haag
20:30
Sammy Wilk Bitterzoet, Amsterdam
20:30
3J'S Grenswerk, Venlo
Foto The Gathering
The Gathering Boerderij, Zoetermeer
3
Foto Carl Carlton & The Songdogs
Carl Carlton & The Songdogs DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:30
Genesis Project Markant Uden, Uden
20:30
HateSphere (DK) + Diabolical (SE) De Peppel, Zeist
1
20:30
The Lasses Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
Foto The Rasmus
The Rasmus Rockhal,
1
Foto Average White Band
Average White Band Paradiso, Amsterdam
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
45ACIDBABIES Paradiso, Amsterdam
20:30
Howard Komproe Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Flavium Mahogany Hall, Edam
21:00
Mercy John Metropool, Hengelo
21:00
40UP Metropool Enschede, Enschede
21:00
Junior Kelly Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Animals - Jan de Hont & De Maskers De Flux, Zaandam
21:00
Robin Borneman Rotown, Rotterdam
21:00
De Posse Tour - De Onderhonden (met Def P) + Marco Martens & Royal wit Groene Engel, Oss
21:00
Cocaine Piss / Dirty Fences Cul de Sac, Tilburg
21:00
Tante Joke Karaoke Band Gigant, Apeldoorn
21:00
The Lautreamonts M.C. Kinky Star, Gent
21:30
Back to Blondie EM2, Groningen
21:30
The Doors in Concert Manifesto, Hoorn
22:00
Timboektoe eindfeest Timboektoe, Velsen-Noord
22:00
Natural Rhythm Maloe Melo, Amsterdam
1
Pagina -356