Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
BIRD
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Astrant
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
Wolbodo
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterkerk Hemels
Twisk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater De Kik
Elst
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:30
P3
Purmerend
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Maison de la Culture d'Arlon
Arlon
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
Flint
Amersfoort
vrijdag 18 oktober 2019
22:00
Rosa Spruit
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Supersister
Cacaofabriek, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
My Propane
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Toontje Lager
Boerderij, Zoetermeer
Andreya Triana
BIRD, Rotterdam
21:00
prodigy XL
Bibelot, Dordrecht
19:00
Omnium Gatherum
Baroeg, Rotterdam
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
ATLAS Theater, Emmen
Maaike Ouboter
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Statement
Astrant, Ede
21:00
Black-Bone
Altstadt, Eindhoven
André Hazes - Live in Ahoy 2019
Ahoy, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Trijntje Oosterhuis
013, Tilburg
zaterdag 19 oktober 2019
20:00
Wolpop: Sociale Onrust / Dinner for Breakfast / Ome Bob's Tribute Band
Wolbodo, Delft
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Mental Wounds
Vera, Groningen
Automatic
Vera, Groningen
20:00
Daniel Caesar
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theaterkerk Hemels, Twisk
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jan Akkerman
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
The Pink Floyd Sound - The Wall
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Cesar Zuiderwijk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
Maaike Ouboter
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ilse DeLange
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
22:00
Rocktober presents: Sacrilege + Cthulhu
The Jack, Eindhoven
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
20:00
Joe Buck
Simplon, Groningen
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sioen Plays Graceland
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
O'G3NE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Lisa Lois Sings Adèle
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
19:30
The Bootleg Doors
Podium 't Beest, Goes
Conjurer
Patronaat, Haarlem
20:30
Eli Goffa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Greyson Chance
Paradiso, Amsterdam
19:30
Dele Sosimi / Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Voodoo Chambers en Paramatman
Paard, Den Haag
19:30
Motorpsycho
Paard, Den Haag
Jon Allen
Paard, Den Haag
21:30
The Real Thing
P3, Purmerend
17:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Dutch Jazz:Dollar Brand Project
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Belle Perez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Brahm/VDE Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dennis van Aarssen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
LIVE: Rough Silk (DE) + Dani & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
Daniel Lohues / Holland Baroque
Musis, Arnhem
De Dijk
Metropool, Hengelo
22:00
JPson / Sean Koch
Merleyn, Nijmegen
20:00
Full Crate live with band
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
20:00
KO KO MO
Manifesto, Hoorn
20:00
Axelle Red
Maison de la Culture d'Arlon, Arlon
21:00
Black Moon Circle
Little Devil, Tilburg
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Upgreatz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Het Bolwerk, Sneek
The Gathering
Hedon, Zwolle
21:00
Handsome Poets / Pyro
Groene Engel, Oss
20:00
Navarone
Grenswerk, Venlo
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Flint, Amersfoort