Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
The Cave
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultura
Ede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Bosuil
Weert
P60
Amstelveen
21:00
De Hip
Deventer
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Poppodium Volt
Sittard
21:30
The Jack
Eindhoven
De Flux
Zaandam
21:45
Manifesto
Hoorn
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Corneel
Lelystad
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Vera
Groningen
23:30
013
Tilburg
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
De Schalm
Westwoud
Ons Café
Emmen
12:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Maaspoort
Venlo
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Parktheater
Eindhoven
15:00
Mezz
Breda
15:00
De Vilgaard
Velden
15:00
Kasteel
Coevorden
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
013
Tilburg
15:00
Koffie Leute Brauhaus
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
15:00
Jacobuskerk
Enschede
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:30
Gasterij De Posthoorn
Hilvarenbeek
zaterdag 08 december 2018
20:00
DJ Pet Astaire / Future Faces / iLiKETRAiNS / Sick Joy / Vaginas what
De Reünie, Geleen
20:00
Coldplace
De Pul, Uden
20:00
Bidi Fest: Demon Eyes + Myriad + Furia (B)
Little Devil, Tilburg
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Skepta
Annabel, Rotterdam
20:00
Sven Ratzke - It's Wunderbar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Oriënt Express
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nu of nooit 2018 - Finale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Austin Lucas
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Night Fever
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Atavists
The Cave, Amsterdam
20:00
Jaap Boots
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Silbersee & Ulrike Quade Company
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spinvis - in werkelijkheid
Cultura, Ede
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Joia - Zacht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ray Wilson
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
EUT
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
DeWolff
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Stefano Battaglia Trio
Bimhuis, Amsterdam
Town of Saints
Cinetol, Amsterdam
Clawfinger
Dynamo, Eindhoven
Charlie Winston
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tim Knol
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Feng Suave
EKKO, Utrecht
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
20:30
Paint
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater De Omval, Diemen
SOB x RBE
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Green Cabin
V11, Rotterdam
Nielson
Vorstin, Hilversum
21:00
DJ Mason
Podium 't Beest, Goes
21:00
Vandenberg's Moonkings
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Kjeld
Groene Engel, Oss
21:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
De Bosuil, Weert
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
21:00
Stef Woestenenk
De Hip, Deventer
21:00
Qurated by Dikke Dennis: Komatsu
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
Kalmah / Slegest / Vreid
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Rebelsurgeons
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bottles of Love / Dr Justice & The Smooth Operators / The Artificial
Bibelot, Dordrecht
Trixie Whitley GEANNULEERD!
Poppodium Volt, Sittard
21:30
Rough Silk (DE)
The Jack, Eindhoven
Rapha Pico & The Roots Rockers / The Dubbeez
De Flux, Zaandam
21:45
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
22:00
Trapped: Dread Pitt / Yuri Viroj
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Digital Punk
Bibelot, Dordrecht
22:00
Blue
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
REGGAE YARD - 7 YEAR ANNIVERSARY
Hedon, Zwolle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Pina
Corneel, Lelystad
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
My Friend Television
Vera, Groningen
23:30
Chase & Status
013, Tilburg
23:30
Pyke
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Schalm, Westwoud
The Atavists
Ons Café, Emmen
12:00
Muziek bij de Buren - Vlaardingen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
14:00
Julika Marijn: Uit Verdriet Geboren
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
14:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Iris Hond - Bewogen
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Parktheater, Eindhoven
15:00
The Rockin’ Teens
Mezz, Breda
15:00
Frans Pollux
De Vilgaard, Velden
15:00
Tangarine
Kasteel, Coevorden
15:00
Ensemble 88 - Jubileumconcert met Ralph van Raat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Fource
013, Tilburg
15:00
Wouter Maryne
Koffie Leute Brauhaus, Utrecht
15:00
The Yearlings
EKKO, Utrecht
15:00
Orchestra Twente & Choir Twente
Jacobuskerk, Enschede
15:00
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Skeletonwitch + Mantar + Evil Invaders + Deathrite
Baroeg, Rotterdam
16:00
PopUp - Celine Rae & MacNaus
Cacaofabriek, Helmond
16:15
Polly & Bruce
Gigant, Apeldoorn
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
TivoliVredenburg, Utrecht
17:30
Firehouse Mama
Gasterij De Posthoorn, Hilvarenbeek