Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
21:30
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
De Duif
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurschuur
Monster
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
Koningshof
Maassluis
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
woensdag 12 december 2018
20:00
Schoolly D & DJ Code Money
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Boerderij, Huizen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jack Vinders - Kris-Melange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Del Judas / Toby Driver
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
21:30
Het O.M.
Vera, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Damian Wilson
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
19:00
Sylvie Vartan
Koninklijk Circus, Brussel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Sir the Baptist
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Barry de Wit / Lilith / Teletubers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Starlite Motel
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brass Rave Unit / YIN YIN
Cinetol, Amsterdam
20:00
Caleborate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sheppard
Melkweg, Amsterdam
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
19:30
All The Luck In The World / Comfy Coffin
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 13 december 2018
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Dijk
Grenswerk, Venlo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Ikarai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
EUT
EKKO, Utrecht
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
De Kift
De Helling, Utrecht
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
The Doors Alive
013, Tilburg
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:00
Deng Boy
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Rock Central showcase
Baroeg, Rotterdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
S.C.C. De Enck, Oirschot
22:00
Faces on TV
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis - In Werkelijkheid
Lux, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
20:30
Damian Wilson
De Spot, Middelburg
20:15
Lakshmi - Adem
Koningshof, Maassluis
19:30
Bokoesam
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Certain Animals / The Silverfaces
Gebr. De Nobel, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ellen ten Damme - Paris – Berlin
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jacqueline Govaert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Chase Atlantic
Patronaat, Haarlem
19:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
20:30
Bull / Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Vera, Groningen
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen