Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Lux
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
21:00
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Duif
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 12 december 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Schouwburg Rex, Mol
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Del Judas / Toby Driver
Patronaat, Haarlem
20:00
Jack Vinders - Kris-Melange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Barry de Wit / Lilith / Teletubers
Paradiso, Amsterdam
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Damian Wilson
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Caleborate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sheppard
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:00
Collin Hoeve / Iris Penning
Lux, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
19:00
Sylvie Vartan
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
21:00
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schoolly D & DJ Code Money
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:15
NSJO 2018: Rock-'n-Roll + SBBN
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
20:15
Def Americans Johnny Cash Tribute - Johnny Cash At Folsom Prison
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Cultura, Ede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Brass Rave Unit / YIN YIN
Cinetol, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Starlite Motel
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Altın Gün
013, Tilburg
donderdag 13 december 2018
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Bull / Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Vera, Groningen
Nielson
Trix, Antwerpen
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Ikarai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Deng Boy
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris – Berlin
Theater Kerkrade, Kerkrade
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
NMTH Presents: Money & The Man, Grim Tim & Black Operator
Sugar Factory, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen
20:00
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
S.C.C. De Enck, Oirschot
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Cronin
Q-Factory, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claw Boys Claw
Podium Victorie, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Chase Atlantic
Patronaat, Haarlem
19:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
The African Mamas - Christmas under African Skies
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jacqueline Govaert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kruder & Dorfmeister
Paradiso, Amsterdam
Yevgueni
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
20:00
Altın Gün
Paard, Den Haag
Hooverphonic
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam