PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -349
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 okt
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
Metropool
Hengelo
1
1
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Vera
Groningen
2
22:00
The Jack
Eindhoven
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 20 okt
00:00
De Schakel
Gilze
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
1
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
15:30
De Flux
Zaandam
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
Ahoy
Rotterdam
19:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
19:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Amer
Amen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
4
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
ma 21 okt
Philharmonie Haarlem
Haarlem
2
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 22 okt
Diligentia
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam

zaterdag 19 oktober 2019

20:30
Mystery Boerderij, Zoetermeer
20:30
Voodoo Chambers en Paramatman Paard, Den Haag
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz BREStheater, Brielle
Foto De Dijk
De Dijk Metropool, Hengelo
1
1
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Markant Uden, Uden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen
21:00
Black Moon Circle Little Devil, Tilburg
21:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra Het Bolwerk, Sneek
21:00
Handsome Poets / Pyro Groene Engel, Oss
21:00
Roberto Jacketti & the Scooters De Flux, Zaandam
21:00
Upgreatz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
The Real Thing P3, Purmerend
22:00
JPson / Sean Koch Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: Rough Silk (DE) + Dani & Friends Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Dutch Jazz:Dollar Brand Project Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto Automatic
Automatic Vera, Groningen
2
22:00
Rocktober presents: Sacrilege + Cthulhu The Jack, Eindhoven
23:00
Vinyl Sessions Vince+Darkraver+Panic Effenaar, Eindhoven
23:00
Mental Wounds Vera, Groningen
23:00
40 UP Doornroosje, Nijmegen

zondag 20 oktober 2019

00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge De Schakel, Gilze
Tino Martin Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp De Meerpaal, Dronten
Daniel Lohues / Holland Baroque De Kleine Komedie, Amsterdam
Fernando Lameirinhas - The Best Of Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Beauforthuis, Austerlitz
11:00
20 JAAR K3 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Dominic Seldis Theater Kerkrade, Kerkrade
14:00
20 JAAR K3 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jazz op Zondag: Mete Erker & Jeroen van Vliet Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
The containers CHV Noordkade, Veghel
15:00
Lui Paard Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
1
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Kantine Walhalla, Rotterdam
15:30
André Manuel Paco Plumtrek, Almelo
15:30
Mercy John De Flux, Zaandam
16:00
Millennium Jazz Orchestra, Matangi Kwartet & Fay Claasen - Gershwin Ce De Maaspoort, Venlo
16:00
Anne-Mieke Ruyten De Maaspoort, Venlo
16:00
Paul van Kemenade TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Mcinley James dB's, Utrecht
16:00
45ACIDBABIES Concerto, Amsterdam
16:15
The Irrational Library Gigant, Apeldoorn
Foto Andre Hazes Jr.
Andre Hazes Jr. Ahoy, Rotterdam
19:00
Grayson Capps Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
19:00
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
19:00
LIVE: Matt Woods & the Natural Disasters (USA) Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Ritual Paradiso, Amsterdam
19:30
Rico & Sticks Effenaar, Eindhoven
19:30
Hangman's Chair Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Church of Misery Patronaat, Haarlem
19:30
17 Hippies Luxor Live, Arnhem
19:45
Drivin' N' Cryin' Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Johnny Irion De Amer, Amen
20:00
Naaz Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick Murphy Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Burna Boy
Burna Boy Paleis 12, Brussel
Foto The Sisters of Mercy
The Sisters of Mercy TivoliVredenburg, Utrecht
4
1
20:00
RZLZ Paard, Den Haag
20:00
NEFFEX Melkweg, Amsterdam
20:00
Talib Kweli Simplon, Groningen
20:00
Striking Matches / Tenille Townes Paard, Den Haag
20:00
MeisjeDjamila Melkweg, Amsterdam
20:00
Jethro Tull Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Supersister Projekt Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
The Professionals Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jon Allen 013, Tilburg
20:00
Sioen Plays Graceland TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mathias Eick Bimhuis, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Dok6, Panningen
20:15
Waylon Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019 De Oosterpoort, Groningen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz BREStheater, Brielle
20:30
Pat Thomas & Kwashibu Area Band Doornroosje, Nijmegen
20:30
Life Cinetol, Amsterdam
20:30
Moon Duo Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Uriël Ensemble - Bomans en Chopin Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

maandag 21 oktober 2019

Foto Jethro Tull
Jethro Tull Philharmonie Haarlem, Haarlem
2
Foto Circa Waves
Circa Waves Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Rosedale Spirit of 66, Verviers
20:00
Awkward I - KYD Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
slowthai BIRD, Rotterdam
20:00
The Divine Comedy Paradiso, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Floralis, Lisse
20:30
Stef Chura Paard, Den Haag
20:30
The Konrad Koselleck Big Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Chance Mccoy Merleyn, Nijmegen
20:30
Afro Cuban All Stars De Oosterpoort, Groningen
20:45
Bonnie Bishop Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Just Mustard Paradiso, Amsterdam
22:00
Holy Fuck Paradiso, Amsterdam

dinsdag 22 oktober 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Diligentia, Den Haag
Daniel Lohues / Holland Baroque TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Jethro Tull
Jethro Tull TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
19:00
Raphael Saadiq Theater Rotterdam, Rotterdam
Pagina -349