Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lux
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Cultuurschuur
Monster
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
donderdag 13 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Kim Janssen
Mezz, Breda
Delinquent Habits
Mezz, Breda
21:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock 'n Roll
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Faces on TV
Merleyn, Nijmegen
22:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jim van der Zee
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:00
Luwten
Luxor Live, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
Lux, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lakshmi - Adem
Koningshof, Maassluis
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Sibiir
Iduna, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
De Dijk
Grenswerk, Venlo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Bokoesam
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Certain Animals / The Silverfaces
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Sven Hammond
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
EUT
EKKO, Utrecht
19:30
Eindhoven Metal Meeting Warm Up Party
Effenaar, Eindhoven
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Damian Wilson
De Spot, Middelburg
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Tania Kross - Kross2000
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Kift
De Helling, Utrecht
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Harlem Gospel Choir
Chassé Theater, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Birth of Joy / Death Alley
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
BREStheater, Brielle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Yellow Squeeds
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Rock Central showcase
Baroeg, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
The Doors Alive
013, Tilburg
vrijdag 14 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daredevils + The Overslept
Vorstin, Hilversum
20:00
Mariah Carey
Vorst Nationaal, Brussel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
I Am Oak / Kim Janssen / Town of Saints
Vera, Groningen
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
van Beresteyn, Veendam
19:45
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Sneek, Sneek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:15
O'Dreams
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Dakota, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
De Dijk
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Spirit of 66, Verviers
21:00
Claw Boys Claw
So What!, Gouda
20:00
The Dawn Brothers
Simplon, Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lakshmi - Adem
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mart Hillen - In concert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Iris Hond - Bewogen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld