Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Eendracht
Gemert
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Fifth|NRE
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Harmonie
Edam
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Mezz
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
DNK
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
23:00
AIR
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
Rijksmuseum
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
De Peppel
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
CHV Noordkade
Veghel
De Helling
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Grounds
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
De Zwerver
Oostende
21:00
The Lane
Oostburg
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
donderdag 17 oktober 2019
20:30
Johnny Irion
G.C. De Wildeman, Herent
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ty Segall and the Freedom Band
Patronaat, Haarlem
20:30
atoomclub / Heirloom / H€NK
Simplon, Groningen
Nebula
Vera, Groningen
Duncan Laurence
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Eendracht, Gemert
21:00
Drivin' N' Cryin'
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
Ilse DeLange
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sweet Caroline
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Youngblood Brass Band
Fifth|NRE, Eindhoven
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:00
Arlan Feiles
De Harmonie, Edam
20:45
Kenny B
Bibelot, Dordrecht
20:30
Left Alive
Paard, Den Haag
20:00
Sean Koch
Paard, Den Haag
19:30
Coral Springs / Left Alive / Skir
Paardcafe, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Julian Sas
Mezz, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
Daniel Lohues / Holland Baroque
DNK, Assen
20:30
Mark Foggo
Luxor Live, Arnhem
20:00
Cornered
Willemeen, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Tiësto & friends - Musical Freedom's 10 Year Anniversary
AIR, Amsterdam
22:00
Alfa Mist
Tolhuistuin, Amsterdam
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sam Renascent
Cinetol, Amsterdam
20:00
Hayden James
Paradiso, Amsterdam
New Order
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rufus Du Sol
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
RAW WAVE
Rijksmuseum, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
00:00
15 Years of Tomorrowland
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
20:30
The Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Lian Ray / Oliver Oat
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 oktober 2019
20:00
Ruud Fieten - EP Release
Hedon, Zwolle
My Propane
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Toontje Lager
Boerderij, Zoetermeer
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Flavium
De Peppel, Zeist
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Het Klooster, Woerden
20:00
KO KO MO
De Bosuil, Weert
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Def Americans
De Maaspoort, Venlo
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Rosa Spruit
CHV Noordkade, Veghel
Jon Allen
De Helling, Utrecht
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:00
Unlocking The Stellar Crypt: Alkerdeel / Invunche / Lubbert Das
dB's, Utrecht
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Markant Uden, Uden
21:00
Mark Foggo
Little Devil, Tilburg
20:30
Trijntje Oosterhuis
013, Tilburg
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dennis van Aarssen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Drivin' N' Cryin'
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Grounds, Rotterdam
Andreya Triana
BIRD, Rotterdam
André Hazes - Live in Ahoy 2019
Ahoy, Rotterdam
19:00
Omnium Gatherum
Baroeg, Rotterdam
19:00
Left of the Dial
Rotown, Rotterdam
20:00
Sioen plays Graceland
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
De Dijk
P3, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Laguna
De Zwerver, Oostende
21:00
The Quill
The Lane, Oostburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
The Mystery Lights
Merleyn, Nijmegen
22:00
Alternative!
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Mystery Lights
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
20:00
Rowwen Heze
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Charlie & The Lesbians
Podium Asteriks, Leeuwarden