PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -348
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 okt
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
013
Tilburg
6
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Rijksmuseum
Amsterdam
2
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Grenswerk
Venlo
2
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
BIRD
Rotterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Fifth|NRE
Eindhoven
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Paard
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
8
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Helling
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Vera
Groningen
1
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
013
Tilburg
1
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
2
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Paradiso
Amsterdam
1
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
P60
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:30
CHV Noordkade
Veghel
22:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
23:00
AIR
Amsterdam
vr 18 okt
Theater De Boerderij
Huizen
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Theater Concordia
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Kulturhus Holten
Holten
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Singer Theater
Laren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Der AA-Kerk
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Het Diekhuus
Middelharnis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal

donderdag 17 oktober 2019

00:00
Soundos - Niets te verliezen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Kielzog, Hoogezand
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schaffelaartheater, Barneveld
Foto As I Lay Dying
As I Lay Dying 013, Tilburg
6
19:00
MeisjeDjamila Doornroosje, Nijmegen
Foto RAW WAVE
RAW WAVE Rijksmuseum, Amsterdam
2
19:30
Steffen Morrison Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Coral Springs / Left Alive / Skir Paardcafe, Den Haag
20:00
Rufus Du Sol NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Grenswerk, Venlo
2
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Tom Walker
Tom Walker TivoliVredenburg, Utrecht
1
PJ Morton at BIRD BIRD, Rotterdam
20:00
Cornered Willemeen, Arnhem
20:00
Arlan Feiles De Harmonie, Edam
20:00
Sweet Caroline Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Julian Sas Mezz, Breda
20:00
Sioen Plays Graceland Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Youngblood Brass Band Fifth|NRE, Eindhoven
20:00
KO KO MO Cul de Sac, Tilburg
20:00
Ty Segall and the Freedom Band Patronaat, Haarlem
1
20:00
Sean Koch Paard, Den Haag
Foto New Order
New Order AFAS Live, Amsterdam
8
1
20:00
Sam Renascent Cinetol, Amsterdam
Foto Duncan Laurence
Duncan Laurence De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Hayden James Paradiso, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lian Ray / Oliver Oat Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Joe Buck Rotown, Rotterdam
20:00
Walter Trout Muziekgieterij, Maastricht
Set It Off De Helling, Utrecht
20:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Klooster, Woerden
20:15
Hehobros Cultura, Ede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz De Eendracht, Gemert
20:15
Dolf Jansen De Maaspoort, Venlo
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Muze, Noordwijk
20:15
The Dream Syndicate TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
Jon Allen Doornroosje, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Hoftheater, Raalte
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nebula Vera, Groningen
1
20:30
Johnny Irion G.C. De Wildeman, Herent
Foto Indian Askin
Indian Askin 013, Tilburg
1
20:30
atoomclub / Heirloom / H€NK Simplon, Groningen
20:30
Left Alive Paard, Den Haag
20:30
Mark Foggo Luxor Live, Arnhem
2
20:30
The Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Parktheater, Eindhoven
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Evertshuis, Bodegraven
Foto Nick Murphy
Nick Murphy Paradiso, Amsterdam
1
20:45
Kenny B Bibelot, Dordrecht
21:00
Cesair / Irfan De Peppel, Zeist
21:00
De Dijk P60, Amstelveen
Foto Eric Vloeimans
Eric Vloeimans TivoliVredenburg, Utrecht
1
21:00
Drivin' N' Cryin' Metropool Enschede, Enschede
21:30
Toon Alone CHV Noordkade, Veghel
22:00
Alfa Mist Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Waltzburg
Waltzburg Merleyn, Nijmegen
1
23:00
Tiësto & friends - Musical Freedom's 10 Year Anniversary AIR, Amsterdam

vrijdag 18 oktober 2019

Lebbis - De Ervaring Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
15 Years of Tomorrowland Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven Theater Concordia, Enschede
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 ATLAS Theater, Emmen
Danny Vera - Pressure makes diamonds Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Markant Uden, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Verte Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Kattendans, Bergeijk
00:00
René van Meurs - Hunkert Kulturhus Holten, Holten
Maaike Ouboter ATLAS Theater, Emmen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA Schouwburg Het Park, Hoorn
Lisa Lois Sings Adèle Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving - Rotatie Singer Theater, Laren
Best of... Ton Kas Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniel Lohues / Holland Baroque Der AA-Kerk, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich Deventer Schouwburg, Deventer
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Posttheater, Arnhem
Daan Boom - De Eerste Het Diekhuus, Middelharnis
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Zinin, Nijverdal
Pagina -348