Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Spirit of 66
Verviers
Metropool
Hengelo
20:30
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Kulturhus Holten
Holten
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
22:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Hedon
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Astrant
Ede
21:00
So What!
Gouda
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Vera
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
The Lane
Oostburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium 't Beest
Goes
Posttheater
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Willemeen
Arnhem
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Ahoy
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Vera
Groningen
20:00
Maison de la Culture d'Arlon
Arlon
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Agnietenhof
Tiel
Patronaat
Haarlem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Musis
Arnhem
Flint
Amersfoort
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Sneek
Sneek
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Spant!
Bussum
00:00
Theater Hof 88
Almelo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 18 oktober 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
20:00
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
Motorpsycho
Metropool, Hengelo
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
My Propane
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Naturally 7
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
O'G3NE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Omnium Gatherum
Baroeg, Rotterdam
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Grounds, Rotterdam
19:30
Patricia Van Haastrecht
Luxor Live, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
prodigy XL
Bibelot, Dordrecht
20:15
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
22:00
Rocktober presents: Doganov + support
The Jack, Eindhoven
20:00
Rod Picott
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
22:00
Rosa Spruit
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Rowwen Heze
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Ruud Fieten - EP Release
Hedon, Zwolle
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sean Koch
Simplon, Groningen
20:00
Sioen plays Graceland
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Statement
Astrant, Ede
21:00
Streekproducten
So What!, Gouda
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Supersister
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
Manifesto, Hoorn
20:30
Tchami x Malaa
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Contenders
Theater De Kik, Elst
20:00
The Gathering: 30th Anniversary
Vera, Groningen
20:15
The Mystery Lights
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Mystery Lights
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Quill
The Lane, Oostburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Het Klooster, Woerden
20:30
Tim Dawn
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Podium 't Beest, Goes
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:30
Toontje Lager
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Trijntje Oosterhuis
013, Tilburg
20:00
Ty Segall and the Freedom Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Unlocking The Stellar Crypt: Alkerdeel / Invunche / Lubbert Das
dB's, Utrecht
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Waylon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Winterfylleth
Willemeen, Arnhem
zaterdag 19 oktober 2019
17:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Andreya Triana
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Automatic
Vera, Groningen
20:00
Axelle Red
Maison de la Culture d'Arlon, Arlon
20:15
Belle Perez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Black Moon Circle
Little Devil, Tilburg
16:00
Brahm/VDE Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
15:00
Cesar Zuiderwijk
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
Conjurer
Patronaat, Haarlem
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniel Caesar
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues / Holland Baroque
Musis, Arnhem
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Flint, Amersfoort
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
19:30
Dele Sosimi / Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dennis van Aarssen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
22:00
Dutch Jazz:Dollar Brand Project
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Eli Goffa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
20:30
Figgie
EKKO, Utrecht
20:00
Fischer-Z
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar