Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Flint
Amersfoort
Hoftheater
Raalte
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
P60
Amstelveen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Martiniplaza
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Helling
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Sportpaleis
Antwerpen
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Caserne Fonck
Liège
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
't Mosterdzaadje
Santpoort-Noord
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 14 december 2018
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Iris Hond - Bewogen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mart Hillen - In concert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
12:00
Solozang en Opera - Conservatorium Maastrich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
18:30
Stone Broken
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
VAV
P60, Amstelveen
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
19:30
Danny Vera
Metropool, Hengelo
19:30
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
CKY
Melkweg, Amsterdam
19:30
Helmut Lotti
Kursaal Oostende, Oostende
19:45
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:00
Magnetic Spacemen / Switch Bones / The Muff
Hedon, Zwolle
Jan Smit - Met andere woorden
Martiniplaza, Groningen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nielson
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
Tamino
Paradiso, Amsterdam
20:00
Calefax - In het hoofd van de Componist
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Harlem Gospel Choir
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
The Dawn Brothers
Simplon, Groningen
20:00
Mariah Carey
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Delinquent Habits
Grenswerk, Venlo
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tusky
De Helling, Utrecht
20:00
Bökkers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
Duycker, Hoofddorp
20:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Spirit of 66, Verviers
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
20:00
Gallowstreet
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Sheppard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hooverphonic
Caserne Fonck, Liège
Orgel Vreten
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Grandmaster Flash
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live!: Rempejek
Bibelot, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Skeve Hindoe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Lavalu - Solitary High
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Schoolly D & DJ Code Money
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Damned and Dirty
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diepenhorst
Little Devil, Tilburg
20:00
To Live Among Wolves
Podium 't Beest, Goes
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
James Oesi
't Mosterdzaadje, Santpoort-Noord
20:00
Lauryn Hill
Rockhal, Esch zur Alzette
Trixie Whitley
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Asma Lmnawar Tarab Night
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sven Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
O'Dreams
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Muze, Noordwijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
van Beresteyn, Veendam
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Bluebirds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Buzzcocks
Luxor Live, Arnhem
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mick Wilson - Solo
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ziv Ravitz trio ft. Will Vinson & Nir Felder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leafs
013, Tilburg
20:30
Canshaker Pi / Charlie & The Lesbians
Altstadt, Eindhoven
20:30
Man From The South
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jasper Steverlinck
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Postmen
De Spot, Middelburg
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
20:30
Niekse
Paard, Den Haag
21:00
Matthews Southern Comfort
Luxor Live, Arnhem