PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -344
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 okt
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Doornroosje
Nijmegen
1
Mezz
Breda
1
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Markant Uden
Uden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Cafe Oud Brabant
Oosterhout
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
4
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vera
Groningen
21:15
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Cafe De Pijpenla
Harlingen
21:30
Bar de stulp
Renesse
21:30
Rockhal
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
1
22:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 27 okt
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theaters Tilburg
Tilburg
1
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
11:00
Orpheus
Apeldoorn
11:30
De Maaspoort
Venlo
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Gooiland
Hilversum
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Theater de Mythe
Goes
15:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:15
LantarenVenster
Rotterdam
1
15:30
Café The Pocket
Katwijk
15:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Orpheus
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Amer
Amen
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Roodkapje
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 28 okt
00:00
Theater Concordia
Enschede
Savelberklooster
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1

zaterdag 26 oktober 2019

20:30
Best of Stand-Up (NL) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
My Propane Mezz, Breda
20:30
Mark Foggo's Skasters Het Podium, Hoogeveen
Foto Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down Doornroosje, Nijmegen
1
Foto De Dijk
De Dijk Mezz, Breda
1
20:30
Gallows Pole / Laurent Rieppi Spirit of 66, Verviers
20:30
Mercy John Der Aa-theater, Groningen
20:30
Dominic Fike Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Boodschap, Rijen
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater Ludens, Voorburg
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran C.C. De Kei, Reusel
20:30
Cry Me A River Markant Uden, Uden
20:45
3J'S Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Murder Capital V11, Rotterdam
21:00
Mokerslag De Flux, Zaandam
21:00
Hedon Zwaar Heavy Metal Edition Hedon, Zwolle
21:00
shuulak StudioGonz, Gouda
21:00
Flavium Cafe Oud Brabant, Oosterhout
21:00
Indian Askin Metropool Enschede, Enschede
21:00
Beesus / RRRags De Onderbroek, Nijmegen
Foto Husky Loops
Husky Loops Rotown, Rotterdam
4
21:00
Top 100 Live Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Kenny B De Peppel, Zeist
21:00
Gold Vera, Groningen
21:15
John Cooper Clarke Q-Factory, Amsterdam
21:30
J R&B Bluesband Cafe De Pijpenla, Harlingen
21:30
Pearl Ten Bar de stulp, Renesse
21:30
Bon Entendeur Rockhal,
22:00
Rocktober presents: Stoneland + Codfish The Jack, Eindhoven
22:00
JazzLab Session: Tribute to Blue Note Records Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto Heavy Lungs
Heavy Lungs Merleyn, Nijmegen
1
22:30
Downstage: Beerbottle Chopsticks Vera, Groningen
23:00
WTF Halloween: Killer Hertz + TC + J-Majik + Mandidextrous Doornroosje, Nijmegen

zondag 27 oktober 2019

Maaike Ouboter C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge van Beresteyn, Veendam
00:00
Mart Hillen In Concert Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Daniel Lohues / Holland Baroque Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Foto Danny Vera - Pressure makes diamonds
Danny Vera - Pressure makes diamonds Theaters Tilburg, Tilburg
1
Tino Martin Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Theater de Kom, Nieuwegein
Fabian Franciscus - VLAFEEST Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Kampanje, Den Helder
10:15
Brigitte Heitzer / Jolene / Rene van Kooten Lourdeskerk, Scheveningen
11:00
20 JAAR K3 Orpheus, Apeldoorn
11:30
Bel Arte Duo - Amuse Concert De Maaspoort, Venlo
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Theater Sneek, Sneek
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek Theater Gooiland, Hilversum
15:00
Micheline van Hautem/ Philharmonie Maasniel ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Theater de Mythe, Goes
15:00
Flavium Theater 't Speelhuis, Helmond
Forever 27 @ Noorderkerkzaal Het Bolwerk, Sneek
15:00
Duo Verde Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Lapa Loca CHV Noordkade, Veghel
15:00
Hans Elzinga Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:15
Federico Albanese LantarenVenster, Rotterdam
1
15:30
The Soviet Space Dogs Café The Pocket, Katwijk
15:30
Bodemschatten DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Norma Winstone & Glauco Venier TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Lasses Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
16:15
Tim Dawn Gigant, Apeldoorn
17:00
20 JAAR K3 Orpheus, Apeldoorn
Foto Moonspell / Rotting Christ
Moonspell / Rotting Christ Melkweg, Amsterdam
2
19:00
Ninja Sex Party Melkweg, Amsterdam
19:00
The Meteors Willemeen, Arnhem
19:30
Reignwolf Trix, Antwerpen
19:30
Myss Keta Melkweg, Amsterdam
19:30
Iris Hond Speelt Einaudi Effenaar, Eindhoven
20:00
Husky Loops Paradiso, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Cards Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Divine Comedy Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Emmett Tinley Luxor Live, Arnhem
Foto Yungblud
Yungblud Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Maisha De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen De Amer, Amen
20:00
Martyn Joseph Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Nouvelle Vague Patronaat, Haarlem
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly Martiniplaza, Groningen
20:30
Gionnyscandal Q-Factory, Amsterdam
20:30
Raphael Saadiq Rockhal,
20:30
De Dijk Mezz, Breda
20:30
Baba Zula Mezz, Breda
20:30
Robert Ellis Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Porridge Radio EKKO, Utrecht
20:30
Dominic Fike Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Ada Lea Roodkapje, Rotterdam
22:00
Figgie Merleyn, Nijmegen

maandag 28 oktober 2019

00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater Concordia, Enschede
Emmett Tinley Savelberklooster, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Metronomy
Metronomy Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Third Eye Blind Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Pagina -344