Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
22:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:15
Spirit of 66
Verviers
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Peppel
Zeist
Theater de Schuur
Zevenbergen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
De Oude Veiling
Aalsmeer
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
14:15
Beurs van Berlage
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
Gigant
Apeldoorn
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Mezz
Breda
19:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Café De Bieb
Den Haag
Theater Karoessel
Geleen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
15:00
Het Lichthuis
Haarlem
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
16:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Noorderkerk
Sneek
14:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
17:00
Markant Uden
Uden
14:30
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
15:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
De Maaspoort
Venlo
14:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
Kunstcafé de Oude School
Warmond
zaterdag 15 december 2018
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Sibiir
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Claw Boys Claw
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
22:00
Legends XL
013, Tilburg
20:30
Martin Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Donnie (NL)
013, Tilburg
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
19:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
23:30
Hannah Wants / Vato Gonzalez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ntjam Rosie
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Muziektheater Transparant - Facade: de laatste dagen van Mata Hari
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paceshifters
EKKO, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
19:15
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
22:00
Dimitri / Jaydee / Remy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Soft Machine
De Peppel, Zeist
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Iris Hond - Bewogen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Definition Hardcore
Hedon, Zwolle
22:00
BFF Party (Presented by COC Zwolle)
Hedon, Zwolle
zondag 16 december 2018
I Against I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
The Lasses
De Oude Veiling, Aalsmeer
15:30
Lavalu - Solitary High
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hank Von Hell
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Imminence
Melkweg, Amsterdam
15:00
Sarah Fairfield / The Legends / Wiboud Burkens
Meervaart, Amsterdam
14:15
Magnificat - Bach en Barok
Beurs van Berlage, Amsterdam
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Dillewijn, Ankeveen
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
18:30
Fernando Lameirinhas
Beauforthuis, Austerlitz
De Kift
Mezz, Breda
19:00
3T
La Madeleine, Brussel
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:00
Behind the music : Spike
Paard, Den Haag
20:00
Sons
Paard, Den Haag
16:00
Joost van Schaik / Matheus Nicolaiewesky / Rob van Bavel / Tom van Der
Café De Bieb, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
15:00
Paradiya
Het Lichthuis, Haarlem
15:30
Iris Penning
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Niekse
Cacaofabriek, Helmond
Austin Lucas
Metropool, Hengelo
16:00
John The Revelator
Vorstin, Hilversum
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
16:00
Wiebe
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ingested + Extermination Dismemberment
Gebr. De Nobel, Leiden
14:00
Leonie Meijer - Hier.
Het Veur Theater, Leidschendam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
18:00
Gumbo Kings
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Dorona Alberti - Käsebrot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
BRUUT!
Het Bolwerk, Sneek
Árstíðir
Noorderkerk, Sneek
14:00
Árstíðir in de Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
Myrkur
013, Tilburg
17:00
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
14:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Harvest Moon
CHV Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Café d’Oranjeboom, Velp
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
15:00
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
14:30
The African Mamas - Christmas under African Skies
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Jazzperados
Kunstcafé de Oude School, Warmond