Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Maassilo
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Mezz
Breda
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
19:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
So What!
Gouda
20:15
Veluvine
Nunspeet
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Mezz
Breda
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 24 oktober 2019
20:00
John Cooper Clarke
Paard, Den Haag
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Dok6, Panningen
20:30
Joe Buck
Tolhuistuin, Amsterdam
Jack Savoretti
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Indianizer
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Heather Nova
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Hannes Minnaar
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Gouge Away + C.H.E.W. + ACHE
OCCII, Amsterdam
20:30
Géonne Hartman / Sam & Flip
Simplon, Groningen
20:00
flash forward
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Emmett Tinley
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Lievekamp, Oss
Editors
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Ecstatic Vision / Temple Fang
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dutch Eagles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Duncan Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Schouwburg Venray, Venray
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
20:30
Cocaine Piss
EKKO, Utrecht
21:30
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty)
Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Cesar Zuiderwijk
De Meerpaal, Dronten
Burna Boy
AFAS Live, Amsterdam
Black Mountain
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Ben Poole Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Baroness
Maassilo, Rotterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
Annihilator
Hedon, Zwolle
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Angie Stone
Paard, Den Haag
20:00
Angelo Branduardi
Koninklijk Circus, Brussel
And So I Watch You From Afar
Melkweg, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Almighty Mighty
Mezz, Breda
18:30
Alkistis Protopsalti
Melkweg, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Kennemer Theater, Beverwijk
vrijdag 25 oktober 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
Yak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Wille & the Bandits
Iduna, Drachten
Waylon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Waltzburg
V11, Rotterdam
Vive La Fête
Vera, Groningen
19:00
Verborgen schatten uit de Russische romantiek met Maria Milstein
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Under Your Skin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ulfts Mannenkoor // Harmonie Ulft // Micheline van Hautem
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tim Vantol
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
THYLACINE
La Madeleine, Brussel
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
19:30
The Twilight Sad
Trix, Antwerpen
20:00
The Monochrome Set
Paard, Den Haag
19:00
The Lighthouse
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Tessa Violet
Melkweg, Amsterdam
Ten Years After
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Supersister Projekt
Patronaat, Haarlem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Stef Bos - RUIMTE
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
South African Roadtrip
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sioen Plays Graceland
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Roos Blufpand
Gigant, Apeldoorn
22:00
Rocktober presents: The Hip Priests + support
The Jack, Eindhoven
20:00
Reservoir Dogs Band ft. George Baker
So What!, Gouda
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Veluvine, Nunspeet
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Ready To Play: High 5+ meets Haagse Popweek
Paard, Den Haag
20:30
Popronde Arnhem
Luxor Live, Arnhem
20:00
Poets of the Fall
013, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Patricia Van Haastrecht
Mezz, Breda
Palm Reader
Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:30
On the House: Indie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nouvelle Vague
Hedon, Zwolle
21:00
Noord voor Noord
Tolhuistuin, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer