Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Mezz
Breda
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Gigant
Apeldoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
The Rock Station
Reuver
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Singer Theater
Laren
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Pitboel Theater
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Boerderij
Huizen
Dok6
Panningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
zondag 16 december 2018
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
Myrkur
013, Tilburg
20:00
Behind the music : Spike
Paard, Den Haag
20:00
Hank Von Hell
Melkweg, Amsterdam
De Kift
Mezz, Breda
I Against I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ingested + Extermination Dismemberment
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 17 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Bjorn olle album release
Gigant, Apeldoorn
19:00
Quiz’m – Top 2000 editie
Mezz, Breda
19:30
Jaap Boots
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Racoon
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Luwten
De Oosterpoort, Groningen
Jasper Steverlinck
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Ensiferum / Trio de Facto
Gigant, Apeldoorn
20:00
A Christmas Carol Concert
Martiniplaza, Groningen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
YG
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 18 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Spinvis - In Werkelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Het Klooster, Woerden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Gerhardt / Peter faber
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Harlem Gospel Choir
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
philharmonie zuidnederland - Scandinavische Kerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Something Blue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rhye
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ulrike Quade Company/Silbersee - Dorian Gray
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ismena Goossen
The Rock Station, Reuver
20:30
Ananazz + Funk It Up
Neushoorn, Leeuwarden
woensdag 19 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
Eric Vaarzon Morel
Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht