PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -340
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 okt
18:00
Paleis 12
Brussel
18:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
18:00
EKKO
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
1
19:00
Het Klooster
Woerden
Paard
Den Haag
1
19:30
Metropool
Hengelo
3
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
La Madeleine
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Paard
Den Haag
1
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
C.C. De Werf
Aalst
TivoliVredenburg
Utrecht
4
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
DNK
Assen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ziggo Dome
Amsterdam
12
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
Melkweg
Amsterdam
1
013
Tilburg
2
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Zaal Dijk
Lemele
20:00
De Amer
Amen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Doornroosje
Nijmegen
1
Mezz
Breda
1
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Mezz
Breda
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam

zaterdag 26 oktober 2019

18:00
Star Wars in Concert Paleis 12, Brussel
18:00
Duketown Rebel Fest Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
18:00
Black Earth Festival EKKO, Utrecht
Foto Tim Vantol
Tim Vantol Poppodium Volt, Sittard
1
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Het Klooster, Woerden
Foto A Certain Ratio
A Certain Ratio Paard, Den Haag
1
19:30
Moonspell Metropool, Hengelo
3
19:30
Tinariwen Trix, Antwerpen
19:30
Karsu Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rowwen Heze Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lacrim La Madeleine, Brussel
Foto Lil Kleine
Lil Kleine Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Mart Hillen In Concert Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Diggy Dex Maassilo, Rotterdam
20:00
LD 16 jaar! live Little Devil Allstars + Outlaw Resident Little Devil, Tilburg
20:00
Max Meser Group C.C. Cayen, Enkhuizen
Foto Nouvelle Vague
Nouvelle Vague Paard, Den Haag
1
20:00
Supersister De Spot, Middelburg
20:00
Umberto Tozzi Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Axelle Red C.C. De Werf, Aalst
Foto Yungblud
Yungblud TivoliVredenburg, Utrecht
4
20:00
Lotte Walda ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Suzan & Freek Theatertour Parktheater, Eindhoven
20:00
K.Flay Botanique, Brussel
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival DNK, Assen
20:00
Dr. Love dance classic night Het Bolwerk, Sneek
20:00
Dave Melkweg, Amsterdam
20:00
Giovanca Honours Diana Ross Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Krezip
Krezip Ziggo Dome, Amsterdam
12
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Concert: Uchronia PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
The Fortunate Sons Theater Berkelland, Eibergen
20:00
South African Roadtrip Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
G. Love M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Van Dik Hout De Vorstin, Hilversum
20:00
Cathubodua J.C. De Klinker, Aarschot
Foto Adam Green
Adam Green Melkweg, Amsterdam
1
Foto Reignwolf
Reignwolf 013, Tilburg
2
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Black Mountain Botanique, Brussel
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Fluor, Amersfoort
20:00
Bökkers Zaal Dijk, Lemele
20:00
Martyn Joseph De Amer, Amen
20:00
Portland M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
TRUMANS WATER (USA) + Cold Vein dB's, Utrecht
20:00
Wille & the Bandits Manifesto, Hoorn
20:00
Skepta AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Agnietenhof, Tiel
20:00
Alder & Ash Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
NOWA PopEi, Eindhoven
20:00
Y&T De Kreun, Kortrijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Bon theater, Medemblik
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Najib Amhali De Maaspoort, Venlo
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Wëreldbänd - Släpstick Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Crazy Piano's TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Max van den Burg - Paasbest BaronTheater, Opende
20:15
The Legends - Swingin' in New Orleans De Maaspoort, Venlo
20:15
Charly Luske - The story of George Michael Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Duncan Laurence Effenaar, Eindhoven
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Dutch Eagles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band Stadshoftheater Vianen, Vianen
Foto Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down Doornroosje, Nijmegen
1
Foto De Dijk
De Dijk Mezz, Breda
1
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran C.C. De Kei, Reusel
20:30
Echo Collective plays Jóhann Jóhannsson Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Greg Ward Bimhuis, Amsterdam
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Björn Riis Cacaofabriek, Helmond
20:30
Jim van der Zee - Starting The Engine Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Boodschap, Rijen
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Werftheater, Utrecht
20:30
Cry Me A River Markant Uden, Uden
20:30
Best of Stand-Up (NL) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mark Foggo's Skasters Het Podium, Hoogeveen
20:30
My Propane Mezz, Breda
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Damian Wilson Duycker, Hoofddorp
20:30
Gallows Pole / Laurent Rieppi Spirit of 66, Verviers
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Michael Prins Gigant, Apeldoorn
20:30
Dominic Fike Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kathryn Claire Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mercy John Der Aa-theater, Groningen
20:45
3J'S Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mokerslag De Flux, Zaandam
Pagina -340