PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -339
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 27 dec
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
vr 28 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
AINSI
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
2
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
DeLaMar
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Babbel
Apeldoorn
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Fluor
Amersfoort
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Markant Uden
Uden
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Munttheater
Weert
Hedon
Zwolle
Luxor Live
Arnhem
2
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
1
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
2
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Groene Engel
Oss
1
1
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
The Cave
Amsterdam
22:30
De Babbel
Apeldoorn
22:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Cafe Rocks
Enschede
23:00
Merleyn
Nijmegen
za 29 dec
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
DeLaMar
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
1
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
14:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
1
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
013
Tilburg
1
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Muziekgieterij
Maastricht

donderdag 27 december 2018

20:00
Handsome Poets en Orange Skyline De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Dockx Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Regina Spirit of 66, Verviers
20:00
Intergalactic Lovers Mezz, Breda
20:00
Christmas at Graceland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kees van Hondt TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
What a Wonderful Christmas - The Legends ft. Michael Varekamp Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lisa Lois Sings Adèle Agnietenhof, Tiel
20:15
Percossa BAM! Meervaart, Amsterdam
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig Doornroosje, Nijmegen
20:30
Birth of Joy / Death Alley Grenswerk, Venlo
20:30
These Go To Eleven: Charlie & The Lesbians / Rhinorino Hedon, Zwolle
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Christmas Patronaat, Haarlem
20:30
Stranger Than Paranoia Bimhuis, Amsterdam
21:00
kool & the gang tribute Cacaofabriek, Helmond

vrijdag 28 december 2018

Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid AINSI, Maastricht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
2
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Iris Hond - Bewogen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque Oostblok, Amsterdam
19:00
Mantra Fest XL Patronaat, Haarlem
19:30
New Cool Collective Melkweg, Amsterdam
19:30
The Johnny Cash Roadshow TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies Agnietenhof, Tiel
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub De Babbel, Apeldoorn
20:00
Sugar Queen and the Straight Blues Band City Hall Blues, Gramsbergen
20:00
EUT Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Esther Hart / Michel Varekamp - What a Wonderful Christmas Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kayak De Bosuil, Weert
20:00
Regina Spirit of 66, Verviers
20:00
Haarlemse Blues Eindejaarsconcert Patronaat, Haarlem
20:00
Paceshifters Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Metal Experience Fest Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
My First Festival TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Barrelhouse Patronaat, Haarlem
20:00
Christmas at Graceland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hooverphonic Lotto Arena, Antwerpen
20:00
All Ellington Bimhuis, Amsterdam
20:00
A Tribute To Lemmy Mezz, Breda
20:00
Intergalactic Lovers Fluor, Amersfoort
1
20:15
Top 2000 Live Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
The Dirty Daddies Hedon, Zwolle
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Markant Uden, Uden
Foto Handsome Poets en Orange Skyline
Handsome Poets en Orange Skyline Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Munttheater, Weert
Green Lizard tribute to the 90's Hedon, Zwolle
Foto Birth of Joy / Death Alley
Birth of Joy / Death Alley Luxor Live, Arnhem
2
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Diligentia, Den Haag
Foto Lavalu - Solitary High
Lavalu - Solitary High Musis, Arnhem
1
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Billy Joel Experience De Vorstin, Hilversum
20:30
Nits De Harmonie, Leeuwarden
20:30
DeWolff Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Soweto Gospel Choir Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
oudejaar Javier Guzman KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Knight of the Guitar II TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Dutch Queen Tribute - Thank God It’s Christmas ECI Cultuurfabriek, Roermond
2
21:00
De Edwin Evers Band Concert Markant Uden, Uden
21:00
Snake Bite Love: Acoustic Motörhead Tribute Little Devil, Tilburg
21:00
Fresku Rotown, Rotterdam
Foto Postmen
Postmen Groene Engel, Oss
1
1
21:00
Nieuwe Vangst: Baer Traa / Simon Keats Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Pearl Jamming Bibelot, Dordrecht
21:15
Abba Gold Effenaar, Eindhoven
21:30
Crazy Little Things Gebouw T, Bergen op Zoom
21:30
Bon Scotch / The DC Denims Café ‘t Spektakel, Asten
22:00
Dr. Lektroluv & special support by Mason Muziekgieterij, Maastricht
22:00
King Mecker The Cave, Amsterdam
22:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub De Babbel, Apeldoorn
22:30
Best Of 2018 Melkweg, Amsterdam
23:00
The Fortunate Sons Cafe Rocks, Enschede
23:00
Froday: Blacksta + CATHY + Dave Nunes + Harvey Al Dante Merleyn, Nijmegen

zaterdag 29 december 2018

William Boeva - Reset Zaantheater, Zaandam
00:00
Tania Kross - Kross2000 Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Foto Iris Hond - Bewogen
Iris Hond - Bewogen Drommedaris, Enkhuizen
1
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
14:30
Crosslands Festival DRU-Cultuurfabriek, Ulft
17:00
Sweet Mary Jane Café de Pilaren, Alkmaar
1
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Diligentia, Den Haag
19:00
Schirenc Plays Pungent Stench (at) + Carnation (be) + Theotoxin (at) + Willemeen, Arnhem
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Millionaire
Millionaire 013, Tilburg
1
Foto DeWolff
DeWolff TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
CCR + SouL Afterparty Muziekgieterij, Maastricht
Pagina -339