PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -338
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 nov
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
1
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
van Beresteyn
Veendam
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:15
Simplon
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Rockhal
Gebr. De Nobel
Leiden
2
19:30
Vrij Zijn theater
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:00
Paard
Den Haag
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paterskerk
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Melkweg
Amsterdam
1
Martiniplaza
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
DNK
Assen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Breepleinkerk
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Forum Theater
Sittard
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Meester
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:30
Spirit of 66
Verviers
De Vorstin
Hilversum
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
2
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
P3
Purmerend
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Hedon
Zwolle
Cinetol
Amsterdam
1
20:30
Zaantheater
Zaandam

vrijdag 01 november 2019

Sara Kroos - Verte Fulcotheater, IJsselstein
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Theater Bouwkunde, Deventer
1
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Verwachting, Ritthem
Henry van Loon - Onze Henry van Beresteyn, Veendam
15:00
Blue Man Group Koninklijk Circus, Brussel
18:15
Vrijdag Akoestische Popavond Simplon, Groningen
19:00
Emel Mathlouthi Melkweg, Amsterdam
Foto Steffen Morrison
Steffen Morrison Paard, Den Haag
1
19:30
Lauv Paradiso, Amsterdam
19:30
Doyle Bramhall II Luxor Live, Arnhem
19:30
Leprous Rockhal,
Foto Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem Gebr. De Nobel, Leiden
2
19:30
THNX! 2019: De Party Vrij Zijn theater, Alkmaar
Foto Royal Republic
Royal Republic Effenaar, Eindhoven
1
1
20:00
Bunny Hoova en Kulou Paard, Den Haag
John Mayall Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jan Rot - O Ja! Chassé Theater, Breda
20:00
Binkbeats Paterskerk, Eindhoven
20:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute De Reggehof, Goor
20:00
Jaipur Junction Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Hannah Gadsby Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Anuar - EERLIJK De Molenberg, Delfzijl
20:00
Col3trane Botanique, Brussel
20:00
Green Lizard / Rudeboy De Notelaar , Oostmalle
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Lost Frequencies
Lost Frequencies Melkweg, Amsterdam
1
Foto The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Martiniplaza, Groningen
20:00
Duncan Laurence Hedon, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Kulturhus Holten, Holten
20:00
Suzan & Freek Theatertour DNK, Assen
20:00
New Model Army De Singer, Rijkevorsel
20:00
Mothers Finest Tribute Grenswerk, Venlo
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Bill Bailey De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sun Worship / Hypnodrone Ensemble / Solferpriem dB's, Utrecht
20:00
Dennis van Aarssen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Charly Luske - The story of George Michael Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Caroline Spence TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blue Man Group Koninklijk Circus, Brussel
Rayana Jay Paradiso, Amsterdam
20:00
Randy Hansen De Bosuil, Weert
20:00
Symfo Classics TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
Foto Snarky Puppy
Snarky Puppy TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
The Underachievers Melkweg, Amsterdam
20:00
De Reisgenoot Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Kizzy Breepleinkerk, Rotterdam
20:00
Sioen Plays Graceland Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cécile McLorin Salvant TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Akkerman Iduna, Drachten
20:00
Great Queen Rats Forum Theater, Sittard
1
20:00
Diggy Dex P60, Amstelveen
20:00
The Bentleys - To Liverpool And Back De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cedric Burnside Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mipso Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
3J'S Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
O'G3NE Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ilse DeLange Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen De Meester, Almere
20:15
Dutch Eagles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Bigi Poku Toppers Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca De Kattendans, Bergeijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater Sneek, Sneek
20:15
Belle Perez - Fiesta Perez! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Wëreldbänd - Släpstick Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
South African Roadtrip Flint, Amersfoort
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:30
Be 80's Spirit of 66, Verviers
Foto Indian Askin
Indian Askin De Vorstin, Hilversum
1
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Logan Mize Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Detroit Cobras Vera, Groningen
2
20:30
Karsu Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Julian Schneemann TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Leif de Leeuw P3, Purmerend
20:30
Vipers - Queen Tribute Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Roxeanne Hazes Hedon, Zwolle
Foto Figgie
Figgie Cinetol, Amsterdam
1
20:30
Hehobros Zaantheater, Zaandam
Pagina -338