Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Klooster
Woerden
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Hof 88
Almelo
C.C. `t Schaliken
Herentals
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Mezz
Breda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Door
Dordrecht
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Mahogany Hall
Edam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Luxor Live
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
13:30
Poortershoes
Groningen
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:15
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Perron-3
Rosmalen
Concertgebouw
Amsterdam
Studio A12
Bunnik
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
vrijdag 04 januari 2019
20:00
Mad Sin
Q-Factory, Amsterdam
20:00
NIEUWJAARSSHOW
Melkweg, Amsterdam
20:15
Simon & Garfunkel Revival Band
Markant Uden, Uden
20:15
DUETS
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
DeWolff
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Kik - Voor de Overlevenden
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Erika Stucky
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sonorous
Paard, Den Haag
21:00
Stones Sessions
Hedon, Zwolle
21:00
Orgel Vreten
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Hibakusha
Bibelot, Dordrecht
21:00
Winne
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
DJ Thera
Dynamo, Eindhoven
22:00
Paracetamol
Merleyn, Nijmegen
23:30
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 05 januari 2019
This Is Jackson - Thriller
Bibelot, Dordrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Hof 88, Almelo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Goudse Schouwburg, Gouda
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
Night Of Freestyle
Paleis 12, Brussel
19:00
ACinDC
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Boef
Paard, Den Haag
André Rieu - Nieuwjaarsconcert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Genesis Project
Cacaofabriek, Helmond
20:00
WC Experience
Mezz, Breda
20:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:00
I Against I
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Bas Steman / Ernest Beuving / Marlies Claasen - So long Cohen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Muziekcafe: Elvisdag
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Koningshof, Maassluis
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:30
Knight of the Guitar II
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Blue Grass Boogiemen / The Miseries / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Percossa - BAM!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Orgel Vreten
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vandenberg's Moonkings
Grenswerk, Venlo
20:30
Afterpartees + Canshaker Pi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Alexander Gavrylyuk - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Speeldoos, Vught
20:30
Mandala Tribe / Mo van der Does Quartet / Tineke Postma
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
21:00
Prof. Nomad Session
P60, Amstelveen
21:00
The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
21:00
45ACIDBABIES / EUT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Dirty Denims
The Jack, Eindhoven
21:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Mahogany Hall, Edam
22:00
Condor Gruppe
Merleyn, Nijmegen
22:00
Hard4MS
Luxor Live, Arnhem
zondag 06 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
maandag 07 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort