Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
De Pul
Uden
Luxor Live
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
dB's
Utrecht
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. Berchem
Berchem
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
De Piek
Vlissingen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gigant
Apeldoorn
Patronaat
Haarlem
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
P3
Purmerend
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Lijm en Cultuur
Delft
20:45
Simplon
Groningen
20:45
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Vorstin
Hilversum
zaterdag 02 november 2019
Leprous
Hedon, Zwolle
19:30
Karsu
Paard, Den Haag
19:30
Sheila E.
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Doyle Bramhall II
Trix, Antwerpen
Michael Bublé
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Archive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Merol
Effenaar, Eindhoven
20:00
Absolutely Floyd
Podium 't Beest, Goes
20:00
Ilse DeLange
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Olivier Laurent
La Madeleine, Brussel
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dennis van Aarssen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Duncan Laurence
Patronaat, Haarlem
20:00
Joseph Clark / The Music Of Queen
Manifesto, Hoorn
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
The Vamps
Melkweg, Amsterdam
20:00
a balladeer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mars Red Sky
Melkweg, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
The Elo Show
De Pul, Uden
Xzibit
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Nacht van Jazzy Tiel
Agnietenhof, Tiel
Green Lizard / Rude Boy
dB's, Utrecht
20:00
Boneheadz
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Anna of the North
Paradiso, Amsterdam
Marike Jager
Fluor, Amersfoort
20:00
Salami Rose Joe Louis
BIRD, Rotterdam
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
20:00
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Hoftheater, Raalte
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Berchem, Berchem
20:00
Awkward I - KYD
De Schalm, Westwoud
20:00
Emile Visser / Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Beatshow
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Twents Songschrijvers Gilde
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Mark Foggo
De Piek, Vlissingen
20:15
So What's Next? presents Cécile McLorin Salvant
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
Bohren und der Club of Gore
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
20:15
Ellen ten Damme
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
20:15
Le Trio Joubran
Meervaart, Amsterdam
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Dutch Eagles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
South African Roadtrip
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Meenthe, Steenwijk
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Patronaat, Haarlem
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cautious Clay
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sinkane
EKKO, Utrecht
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:30
Colin Stetson
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tim Vantol
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Eleven20one
P3, Purmerend
20:30
Chai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Paardcafé: Flight of the Yellow Fox + Subdural
Paard, Den Haag
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sioen Plays Graceland
Musis, Arnhem
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Henk Poort en de Helden
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Ruben Hein - Boventoon
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Frank Blueka
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Trio Trabant
Lijm en Cultuur, Delft
20:45
Waltzburg
Simplon, Groningen
20:45
Vipers - Queen Tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:45
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Band of Friends
De Peppel, Zeist
21:00
Indian Askin
Poppodium Volt, Sittard
21:00
3J'S
Vorstin, Hilversum