PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -336
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 31 dec
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
temp.
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
23:45
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:45
De Vorstin
Hilversum
23:45
EKKO
Utrecht
23:45
Simplon
Groningen
di 01 jan
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
wo 02 jan
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
do 03 jan
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
3
1
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
vr 04 jan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Oosterpoort
Groningen
Holland Casino Amsterdam
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
Mezz
Breda
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 05 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Bibelot
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
1
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Sneek
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
13:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo

maandag 31 december 2018

20:30
Oud & Nieuw met Martin Fondse - Temple of Music Bimhuis, Amsterdam
21:00
Fiesta Macumba - Feliz Año Nuevo Q-Factory, Amsterdam
22:00
Musky Thieves 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
Cinnaman / Dekmantel Soundsystem / Gerd Janson temp., Amsterdam
23:00
80s 90s nullies Paard, Den Haag
23:45
Oud & Nieuw met De Rooie Jager Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:45
Vunzige Deuntjes Nye De Vorstin, Hilversum
23:45
NYE 3019: Another Party Another Universe EKKO, Utrecht
23:45
Roodkopje Simplon, Groningen

dinsdag 01 januari 2019

Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
15:00
John The Revelator CHV Noordkade, Veghel

woensdag 02 januari 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam

donderdag 03 januari 2019

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
15:00
Wien Bleibt Wien TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Mariachi Trio Chanenque Oostblok, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Erg heel Markant Uden, Uden
20:00
Nieuwjaarsconcert "De Troubadours" - Lift - Off Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lilian Vieira / Young Jazz Society TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Hartman Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Son Swagga / Steiger Bimhuis, Amsterdam
Foto Afscheidsshow Birth of Joy & Death Alley
Afscheidsshow Birth of Joy & Death Alley Paradiso, Amsterdam
3
1
20:30
Stickfigs / The Positives Paard, Den Haag
20:30
Thin Lizzard Boerderij, Zoetermeer
1

vrijdag 04 januari 2019

Bert Gabriels - Gelukzoeker Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. Evergem, Evergem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Rotatie De Oosterpoort, Groningen
Andre Hazes Jr. Holland Casino Amsterdam, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agora Theater Druten, Druten
Matroesjka - Brainwash Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Bouwkunde, Deventer
William Boeva - Reset Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Sounds Niets te verliezen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel Energiehuis, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - Bang De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque Oostblok, Amsterdam
Foto Knight of the Guitar II
Knight of the Guitar II Mezz, Breda
1
20:00
Kerkraads Symfonie Orkest - Nieuwjaarsconcert Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
VUIG! Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Spant!, Bussum
20:00
Gordon Webster TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NIEUWJAARSSHOW Melkweg, Amsterdam
20:00
This Is Jackson - Thriller Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Mad Sin Q-Factory, Amsterdam
20:00
Brothers in Arms Spirit of 66, Verviers
20:15
Simon & Garfunkel Revival Band Markant Uden, Uden
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
DUETS Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Physical Graffiti Boerderij, Zoetermeer
20:30
Erika Stucky Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Kik - Voor de Overlevenden De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Dik Hout Paradiso, Amsterdam
Foto DeWolff
DeWolff Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Sonorous Paard, Den Haag
21:00
Winne Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Stones Sessions Hedon, Zwolle
21:00
DJ Thera Dynamo, Eindhoven
21:00
Orgel Vreten Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Hibakusha Bibelot, Dordrecht
22:00
Paracetamol Merleyn, Nijmegen
23:30
Zwarte Koffie Paradiso, Amsterdam

zaterdag 05 januari 2019

Jan Beuving - Rotatie Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights Zaantheater, Zaandam
This Is Jackson - Thriller Bibelot, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Orpheus, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
1
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Sneek, Sneek
Rob de Nijs - Niet voor het laatst Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Het Klooster, Woerden
Martijn Kardol - Bang De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Bacchus, Aalsmeer
Maartje & Kine - Vibrato Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. `t Schaliken, Herentals
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er Leidse Schouwburg, Leiden
13:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert AFAS Live, Amsterdam
Night Of Freestyle Paleis 12, Brussel
19:00
ACinDC Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Bronnie Melkweg, Amsterdam
1
Foto André Rieu - Nieuwjaarsconcert
André Rieu - Nieuwjaarsconcert Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Brothers in Arms Spirit of 66, Verviers
20:00
WC Experience Mezz, Breda
20:00
Boef Paard, Den Haag
20:00
Genesis Project Cacaofabriek, Helmond
20:00
Muziekcafe: Elvisdag Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
I Against I JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Bas Steman / Ernest Beuving / Marlies Claasen - So long Cohen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pagina -336