PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -336
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 nov
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
EKKO
Utrecht
1
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Simplon
Groningen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:30
't Keernpunt
Diever
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
CHV Noordkade
Veghel
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Bimhuis
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 03 nov
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Dok6
Panningen
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
Hofman Café
Utrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Little Devil
Tilburg
1
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Gebr. De Nobel
Leiden
4
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Botanique
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
Nieuwe Kerk
Haarlem
1
20:00
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
1
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
013
Tilburg
1
Melkweg
Amsterdam
4
2
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cinetol
Amsterdam
1
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Rockhal
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
ma 04 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend

zaterdag 02 november 2019

20:30
Colin Stetson Bimhuis, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Frank Blueka Theater het Pakhuis, Hoorn
Foto Sinkane
Sinkane EKKO, Utrecht
1
20:30
Henk Poort en de Helden Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gestampte Meisjes De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Tim Vantol Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Cautious Clay Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Waltzburg Simplon, Groningen
20:45
Maxi Jazz Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Vipers - Queen Tribute DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Mainline 55 JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Lo-fi Le-vi / Price / Real Derek - Popronde Rotterdam 2019 Rotown, Rotterdam
21:00
3J'S De Vorstin, Hilversum
21:00
Indian Askin Poppodium Volt, Sittard
21:00
Band of Friends De Peppel, Zeist
21:00
Jan Akkerman Altstadt, Eindhoven
21:00
Farstreet Little Devil, Tilburg
21:00
Russian Village Boys Metropool Enschede, Enschede
21:30
J R&B Bluesband 't Keernpunt, Diever
Foto Flamingods
Flamingods Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Handsome Johnny CHV Noordkade, Veghel
22:00
World:PaPa GoNi Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Lou Reed, tribute by The Blue Mask Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Zoete Zin Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Gotu Jim
Gotu Jim Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Shake Stew Bimhuis, Amsterdam
22:30
HALA Vera, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band 013, Tilburg
23:00
Héctor Oaks / Tripeo Doornroosje, Nijmegen
23:45
Joost van Bellen All Night Long Melkweg, Amsterdam

zondag 03 november 2019

Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Theater De Willem, Papendrecht
Danny Vera - Pressure makes diamonds Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Markant Uden, Uden
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
10:15
Anne Roos Teunissen / Brigitte Heitzer / Rene van Kooten Lourdeskerk, Scheveningen
11:00
20 JAAR K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
20 JAAR K3 Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
Tributeland Klokgebouw, Eindhoven
14:00
Dutch Doom Days (Sunday) Baroeg, Rotterdam
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Dok6, Panningen
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Toffe Haan CHV Noordkade, Veghel
15:00
Sway Wild Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Romantische Opera "Scenes from Tarzan of the Apes" ATLAS Theater, Emmen
15:00
South African Roadtrip Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Jazzbende: Sonny Rollins Hofman Café, Utrecht
15:00
Jazz op Zondag: Jan van Duikeren,John Engels: Just friends Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:30
Iris Penning / Jennifer Porter Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Lilly Hiatt Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
16:00
The Queen Experience Cacaofabriek, Helmond
16:00
The Unknown Known dB's, Utrecht
Foto Caroline Spence
Caroline Spence Paradiso, Amsterdam
1
16:00
Eastream Jazz Band Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:30
VanWyck - An Average Woman Beauforthuis, Austerlitz
Foto Downfall of gaia
Downfall of gaia Little Devil, Tilburg
1
19:00
Marcela Bovio + Indicolite Willemeen, Arnhem
19:30
Trixie Whitley LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Emotional Oranges Melkweg, Amsterdam
Foto Michael Bublé
Michael Bublé Sportpaleis, Antwerpen
Foto Leprous
Leprous Gebr. De Nobel, Leiden
4
20:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mothers Finest Tribute Luxor Live, Arnhem
Foto Jessica Pratt
Jessica Pratt TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Briston Maroney Botanique, Brussel
20:00
Lisa Stansfield TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Bill Bailey
Bill Bailey Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
1
Foto Josh Ritter
Josh Ritter Nieuwe Kerk, Haarlem
1
20:00
Morrissey Indeed Hedon, Zwolle
Foto Duncan Laurence
Duncan Laurence Paard, Den Haag
1
20:00
Dutch Doom Days Dynamo, Eindhoven
20:00
Kimberose La Madeleine, Brussel
20:00
Blanco White Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg Beauforthuis, Austerlitz
Foto Beast In Black
Beast In Black 013, Tilburg
1
Foto Refused / Thrice
Refused / Thrice Melkweg, Amsterdam
4
2
20:15
Kllo TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sioen Plays Graceland Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Fangclub
Fangclub Cinetol, Amsterdam
1
20:30
The Long Ryders De Zwerver, Oostende
20:30
Xzibit Metropool Enschede, Enschede
20:30
Col3trane Bitterzoet, Amsterdam
Foto Cigarettes After Sex
Cigarettes After Sex Paradiso, Amsterdam
2
20:30
Russian Village Boys Patronaat, Haarlem
20:30
Ghost-Note Boerderij, Zoetermeer
20:30
Randy Hansen De Spot, Middelburg
20:30
Worakls Orchestra Rockhal,
20:30
Doyle Bramhall II Q-Factory, Amsterdam
20:45
Caroline Polachek Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Rotown, Rotterdam
21:00
Joseph Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:30
Les Filles de Illighadad Vera, Groningen

maandag 04 november 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tino Martin Beatrix Theater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina -336