Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
19:30
Little Devil
Tilburg
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
00:00
Het Klooster
Woerden
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:45
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Werf
Aalst
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
BIRD
Rotterdam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
woensdag 06 november 2019
00:00
Eric Vloeimans
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Liza Colby Sound
Spirit of 66, Verviers
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Roméo Elvis
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Sheila E.
Q-Factory, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Ilse DeLange
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Luistervinken - Arvo Pärt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ceremony
Paradiso, Amsterdam
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
Bombino
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
19:30
Trixie Whitley
Mezz, Breda
PUP
Melkweg, Amsterdam
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sway Wild
Live Stage Marnix, Bennekom
19:30
Tanith
Little Devil, Tilburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sam Fender
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Charlotte / Eleven / Mustii
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Jonathan Wilson
Het Zonnehuis, Amsterdam
00:00
Mart Hillen In Concert
Het Klooster, Woerden
21:00
Heraut / Kings Like Us
Hall Of Fame, Tilburg
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Lavalu - Midair
Figi Theater, Zeist
20:30
Judy Blank (EP release)
EKKO, Utrecht
19:45
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Doka Live | Folvo + The Great Communicators
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Chassé Theater, Breda
20:45
Jules Deelder & Boris van der Lek
Cacaofabriek, Helmond
Wëreldbänd - Släpstick
C.C. De Werf, Aalst
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Angel Bat Dawid at BIRD
BIRD, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Agnietenhof, Tiel
20:00
Flume (AUS)
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Iris Penning
30CC/Schouwburg, Leuven
donderdag 07 november 2019
Ilse DeLange
Zuiderstrandtheater, Den Haag
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
MOODZ - November Music
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Mark Lada's Golden Arches
Vera, Groningen
19:30
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All
Trix, Antwerpen
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jamila Woods
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sway Wild
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
The Tallis Scholars
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lavalu - Midair
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater De Veste, Delft
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Dutch Eagles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Maaike Ouboter
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Sekaìology / The Desmonds
Simplon, Groningen
20:00
The Aggrolites
Simplon, Groningen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Schouwburg Ogterop, Meppel