PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -335
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 nov
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Werf
Aalst
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
3
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
10
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Little Devil
Tilburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paard
Den Haag
1
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rockhal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Hofman Café
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
do 07 nov
De Meenthe
Steenwijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Venray
Venray
De Helling
Utrecht
C.C 't Schaliken
Herentals
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
1
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
1
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Q-Factory
Amsterdam

woensdag 06 november 2019

00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Schaffelaartheater, Barneveld
Wëreldbänd - Släpstick C.C. De Werf, Aalst
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Zuidplein, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Mart Hillen In Concert Het Klooster, Woerden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Eric Vloeimans Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lisa Lois Sings Adèle TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto PUP
PUP Melkweg, Amsterdam
3
Foto Daniel Sloss
Daniel Sloss Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Trixie Whitley Mezz, Breda
Foto Fontaines D.C.
Fontaines D.C. Paradiso, Amsterdam
10
19:30
girl in red Trix, Antwerpen
19:30
Luistervinken - Arvo Pärt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Tanith Little Devil, Tilburg
19:45
Tinariwen Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Liza Colby Sound Spirit of 66, Verviers
20:00
Angel Bat Dawid at BIRD BIRD, Rotterdam
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Bootleg Eighties Featuring Wild Boys Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sam Fender La Madeleine, Brussel
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019 Agnietenhof, Tiel
Foto Bombino
Bombino Paard, Den Haag
1
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Gelderlandfabriek, Culemborg
Foto Of Monsters and Men
Of Monsters and Men TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
Concert Helix Trio & Friends Chamber Music Weesp Van Houtenkerk, Weesp
20:00
Flume (AUS) AFAS Live, Amsterdam
20:00
Iris Penning 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roméo Elvis Rockhal,
20:00
South African Road Trip (ZAF) - Good Hope Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ceremony Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus Theater Heerlen, Heerlen
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ilse DeLange Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Charlotte / Eleven / Mustii Koninklijk Circus, Brussel
20:00
O'G3NE Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sheila E. Q-Factory, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Sway Wild Live Stage Marnix, Ede
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Munttheater, Weert
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België De Domijnen, Sittard
20:30
Doka Live | Folvo + The Great Communicators Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Hanggai Vera, Groningen
20:30
Judy Blank (EP release) EKKO, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Maaike Ouboter Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Foto Jonathan Wilson
Jonathan Wilson Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Lavalu - Midair Figi Theater, Zeist
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Bouwkunde, Deventer
20:45
Jules Deelder & Boris van der Lek Cacaofabriek, Helmond
21:00
Heraut / Kings Like Us Hall Of Fame, Tilburg

donderdag 07 november 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Theater De Storm, Winterswijk
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg Venray, Venray
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte Schouwburg Venray, Venray
Russian Village Boys De Helling, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C 't Schaliken, Herentals
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Deez Nuts / Lionheart
Deez Nuts / Lionheart Patronaat, Haarlem
1
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease Baroeg, Rotterdam
1
19:30
Venhill Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
The Parlotones Q-Factory, Amsterdam
Pagina -335