Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Domijnen
Sittard
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Dok6
Panningen
00:00
De Muze
Noordwijk
Brebl
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 09 januari 2019
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 10 januari 2019
21:00
Remember Bowie
Hedon, Zwolle
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Lakshmi - Adem
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Speeldoos, Vught
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jay-Way
EKKO, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:00
Clash of the Titans met o.a. Neuroot / Sherman Oaks
dB's, Utrecht
20:00
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Maria Marin / Philippe Elan / Thijs Borsten - De Uitdaging 1
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater De Winsinghhof, Roden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:45
WOBBÉ
Neushoorn, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Grant Peeples
Podium 't Beest, Goes
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Crazed / Shit Machine / Warborn Waste
Paard, Den Haag
Andrew Combs
Paard, Den Haag
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Voltage: Tom Petty tribute
Mezz, Breda
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
20:30
Any Minute Now: Eerie Wanda
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Postmen
Tolhuistuin, Amsterdam
Naughty Naughty Naughty Naughty @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam