Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
Hedon
Zwolle
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Markant Uden
Uden
Groene Engel
Oss
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
The Cave
Amsterdam
22:30
Melkweg
Amsterdam
22:30
De Babbel
Apeldoorn
23:00
Cafe Rocks
Enschede
23:00
Merleyn
Nijmegen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
Drommedaris
Enkhuizen
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Markant Uden
Uden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
013
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Fluor
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Pul
Uden
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
Bibelot
Dordrecht
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
De Onderzeebootloods
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
00:00
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Gasthuiskerk
Doesburg
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
vrijdag 28 december 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Munttheater, Weert
Green Lizard tribute to the 90's
Hedon, Zwolle
20:30
Knight of the Guitar II
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Soweto Gospel Choir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lavalu - Solitary High
Musis, Arnhem
20:30
The Billy Joel Experience
Vorstin, Hilversum
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nits
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
The Dutch Queen Tribute - Thank God It’s Christmas
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
De Edwin Evers Band Concert
Markant Uden, Uden
Postmen
Groene Engel, Oss
21:00
Nieuwe Vangst: Baer Traa / Simon Keats
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Fresku
Rotown, Rotterdam
21:00
Snake Bite Love: Acoustic Motörhead Tribute
Little Devil, Tilburg
21:00
Pearl Jamming
Bibelot, Dordrecht
21:15
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Dr. Lektroluv & special support by Mason
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
King Mecker
The Cave, Amsterdam
22:30
Best Of 2018
Melkweg, Amsterdam
22:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
23:00
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
23:00
Froday: Blacksta + CATHY + Dave Nunes + Harvey Al Dante
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 29 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
Iris Hond - Bewogen
Drommedaris, Enkhuizen
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Crosslands Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
17:00
Sweet Mary Jane
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
19:00
Schirenc Plays Pungent Stench (at) + Carnation (be) + Theotoxin (at) +
Willemeen, Arnhem
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Millionaire
013, Tilburg
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Markant Uden, Uden
Spinvis - In Werkelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
013, Tilburg
20:00
Dr. Lektroluv
Groene Engel, Oss
20:00
Tangarine
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Knight of the Guitar II
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
CCR + SouL Afterparty
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tiger Club presents: The Blue Finger Connection
't Ukien, Kampen
20:00
Wrong Jovi
De Pul, Uden
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Mumford & Sons tribute
Fluor, Amersfoort
Jacqueline Govaert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jaya The Cat
De Helling, Utrecht
20:15
Apollo Ensemble / David Rabinovich
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Symfo Classics
Boerderij, Zoetermeer
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
Jungle By Night
Doornroosje, Nijmegen
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
20:30
Guy van Nueten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Percossa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Raad van Toezicht
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
20:45
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Abba Gold - The Christmas Special Show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Birth of Joy / Death Alley
De Pul, Uden
21:00
Nod Stewart & The Faces
Vorstin, Hilversum
21:00
The Cool Quest Xl
Hedon, Zwolle
Hausmagger
Bibelot, Dordrecht
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Sexy By Nature
De Onderzeebootloods, Rotterdam
22:00
LIVE: The Beatles, tribute by SGT. Pepper (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:15
Dijsseldonk
CHV Noordkade, Veghel
23:00
The Leap (live) + Tripeo + Doka + Laura van Hal
Merleyn, Nijmegen
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
zondag 30 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Spant!, Bussum
00:00
Tania Kross - Kross2000
Chassé Theater, Breda
Mathilde Santing - Renaissance
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Iris Hond - Bewogen
Gasthuiskerk, Doesburg
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
15:00
Take Five Sunday: Sun Gods
Groene Engel, Oss
15:00
Brokken Festival
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Schirenc Plays Pungent Stench + Carnation + Theotoxin + Irdorath
Baroeg, Rotterdam
16:15
Juul Beerda / Nout Ingenhousz
Gigant, Apeldoorn
18:00
Juke Joints
Den Heilige Cornelius, Roermond