Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Paard
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Den heuvel
Alphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Iduna
Drachten
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Diligentia
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
LOLA050
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Mezz
Breda
Schouwburg Venray
Venray
C.C 't Schaliken
Herentals
Posttheater
Arnhem
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
woensdag 06 november 2019
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Heraut / Kings Like Us
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Hanggai
Vera, Groningen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
girl in red
Trix, Antwerpen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
20:00
Flume (AUS)
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Eric Vloeimans
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Doka Live | Folvo + The Great Communicators
Doka - Volkshotel, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Chassé Theater, Breda
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
20:00
Concert Helix Trio & Friends Chamber Music Weesp
Van Houtenkerk, Weesp
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Charlotte / Eleven / Mustii
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ceremony
Paradiso, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bombino
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Angel Bat Dawid at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 07 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
wooten brothers
Duycker, Hoofddorp
Waltzburg
Paradiso, Amsterdam
20:30
Villagers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Venhill
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
This is LOVSKI
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Tallis Scholars
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
The Parlotones
Q-Factory, Amsterdam
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Ledeltheater, Oostburg
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rotown, Rotterdam
20:00
The Aggrolites
Simplon, Groningen
20:30
Sway Wild
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
South African Roadtrip
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Siberian Meat Grinder
Iduna, Drachten
20:30
Sheila E.
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Seun Kuti & Egypt 80
Hedon, Zwolle
20:30
Sekaìology / The Desmonds
Simplon, Groningen
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Russian Village Boys
De Helling, Utrecht
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Rootsriders - Tribute To Bob Marley
Het Klooster, Woerden
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater De Veste, Delft
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Molenberg, Delfzijl
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Refused / Thrice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Powersolo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Point Quiet
Luxor Live, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Nielson
Doornroosje, Nijmegen
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ness
Hedon, Zwolle
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
20:00
MOODZ - November Music
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
20:30
Mats Eilertsen Trio
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
21:00
Mark Lada's Golden Arches
Vera, Groningen
19:00
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease
Baroeg, Rotterdam
20:30
Maaike Ouboter
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Live at LOLA: The Lisa Colby Sound [USA] + Joy Killed the Duke
LOLA050, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:30
Lavalu - Midair
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Kita Menari / Tim Dawn
Mezz, Breda
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:45
Karsu
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Juan Wauters - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jamila Woods
Tolhuistuin, Amsterdam