PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -334
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 nov
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Rockhal
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
do 07 nov
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C 't Schaliken
Herentals
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
De Helling
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
1
19:00
Baroeg
Rotterdam
1
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
EKKO
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
1

woensdag 06 november 2019

20:00
Naturally 7 - On Tour 2019 Agnietenhof, Tiel
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sam Fender La Madeleine, Brussel
20:00
South African Road Trip (ZAF) - Good Hope Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
O'G3NE Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Roméo Elvis Rockhal,
20:00
Concert Helix Trio & Friends Chamber Music Weesp Van Houtenkerk, Weesp
20:00
The Bootleg Eighties Featuring Wild Boys Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ceremony Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus Theater Heerlen, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Liza Colby Sound Spirit of 66, Verviers
20:00
Iris Penning 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Flume (AUS) AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sheila E. Q-Factory, Amsterdam
Foto Bombino
Bombino Paard, Den Haag
1
20:00
Charlotte / Eleven / Mustii Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Gelderlandfabriek, Culemborg
Foto Of Monsters and Men
Of Monsters and Men TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Angel Bat Dawid at BIRD BIRD, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Munttheater, Weert
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België De Domijnen, Sittard
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Sway Wild Live Stage Marnix, Ede
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Lavalu - Midair Figi Theater, Zeist
20:30
Judy Blank (EP release) EKKO, Utrecht
20:30
Hanggai Vera, Groningen
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Jonathan Wilson
Jonathan Wilson Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Doka Live | Folvo + The Great Communicators Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:45
Jules Deelder & Boris van der Lek Cacaofabriek, Helmond
21:00
Heraut / Kings Like Us Hall Of Fame, Tilburg

donderdag 07 november 2019

André Manuel - DREEJKLEZOEW ECI Cultuurfabriek, Roermond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C 't Schaliken, Herentals
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Meenthe, Steenwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg Venray, Venray
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Russian Village Boys De Helling, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Deez Nuts / Lionheart Patronaat, Haarlem
1
19:00
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease Baroeg, Rotterdam
1
19:30
The Parlotones Q-Factory, Amsterdam
19:30
This is LOVSKI Melkweg, Amsterdam
Foto Mark Lanegan
Mark Lanegan Melkweg, Amsterdam
1
1
19:30
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All Trix, Antwerpen
19:30
Siberian Meat Grinder Iduna, Drachten
19:30
Hanggai Luxor Live, Arnhem
19:30
Venhill Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Yora Rienstra - UP Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
2 Years To Apocalypse / Mary Fields / Palm Reader / Port Violette dB's, Utrecht
20:00
Cigarettes After Sex Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Ledeltheater, Oostburg
20:00
André Manuel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Dead Heat / Voidcrawler / Serve Paard, Den Haag
20:00
Rootsriders - Tribute To Bob Marley Het Klooster, Woerden
20:00
South African Roadtrip Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
Foto Bobby McFerrin
Bobby McFerrin Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Refused / Thrice Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight Rotown, Rotterdam
20:00
The Tallis Scholars Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Axelle Red Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:00
Juan Wauters - 'breaking Waves' M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Duncan Laurence Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Aggrolites Simplon, Groningen
20:00
MOODZ - November Music Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Eriksson Delcroix / The Golden Glows De Zwerver, Oostende
20:00
Dennis van Aarssen Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus Theater Heerlen, Heerlen
1
Pagina -334