Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
21:30
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
C.C. De Kei
Reusel
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
22:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Pit
Terneuzen
De Schakel
Gilze
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Vroone
Kapelle
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Warande
Turnhout
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
20:00
Fort33
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
17:00
JC Cerberus
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
vrijdag 18 januari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Postmen
So What!, Gouda
Paul de Munnik
Spant!, Bussum
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lakshmi - Adem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
The Cavern Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ambrose Akinmusire
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wesopa Weesp, Weesp
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Duo Jasper van t Hof & Paul van Kemenade/Three Horns & a Bass/Zuid Ned
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
21:00
Tsar Bompa
Altstadt, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Voltage plays Tom Petty
Bibelot, Dordrecht
Crazy Little Things Queen Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Geartsje Zwerver / Gerard Alderliefste
Boerderij Kamps, Rolde
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
21:00
colonel jetski
Café de Gouden Leeuw, Nispen
22:00
Dance Classics met Gerard Ekdom
Corneel, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Anneke van Giersbergen -Inchecken
Cultura, Ede
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Powersolo
dB's, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Aïda - Charkov City Opera & Ballet
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marcel de Groot - Door
De Maaspoort, Venlo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
20:00
The Doors in Concert
De Meester, Almere
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
20:00
Knight of the Guitar II
De Spot, Middelburg
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Weijer, Boxmeer
20:00
Starfish
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
22:00
Adaro / B-Front / Frequencerz / Phuture Noize
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
Nordic Delight: Amanda Tenfjord / Sarah Klang / Zaar
EKKO, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
20:00
Stones Sessions
Fort33, Leusden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
The Fortunate Sons
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
20:00
This Is Jackson - Thriller
Grenswerk, Venlo
22:00
Raw Definition
Hedon, Zwolle
20:00
Niklas Paschburg
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band
Het Bolwerk, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
17:00
Massive Assault / Troops of Doom
JC Cerberus, Hengelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
18:30
Rock Legends
Koninklijk Circus, Brussel
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht