Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Omval
Diemen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
20:30
Gigant
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hedon
Zwolle
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
16:00
Paard
Den Haag
Paradox
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Altstadt
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Schakel
Gilze
20:00
Grenswerk
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
Kulturhus Holten
Holten
Theater Bouwkunde
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Meester
Almere
Taverne
Bergen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Fort33
Leusden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DiamantTheater
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
21:45
Stage Music Cafe
Eindhoven
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
22:00
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Carrousel
Ommen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Gooiland
Hilversum
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
vrijdag 18 januari 2019
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:15
Four Scratch
CHV Noordkade, Veghel
Fontaines D.C.
Cinetol, Amsterdam
Flip Noorman - De Big One
Chassé Theater, Breda
00:30
Fenn
Brouwerij Martinus, Groningen
20:30
Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Gigant, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron
LOLA050, Groningen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wesopa Weesp, Weesp
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
23:00
Eindbaas 24
EKKO, Utrecht
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Dyscordia
De Kreun, Kortrijk
20:15
Duo Jasper van t Hof & Paul van Kemenade/Three Horns & a Bass/Zuid Ned
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Dorona Alberti - Käsebrot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
DeWolff
Hedon, Zwolle
20:00
Deelder & Van der Lek
Luxor Live, Arnhem
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Dayna Kurtz
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
20:30
BRUUT!
BIRD, Rotterdam
19:45
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bo Saris / Boris
Chassé Theater, Breda
20:30
Bintangs
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Anne Bakker / Gayle Skidmore / Robin Haijes / Sofie de Bruijn
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:30
Ambrose Akinmusire
TivoliVredenburg, Utrecht
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 19 januari 2019
Yungblud
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
You Should Get To Know Us
Merleyn, Nijmegen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
16:00
Yegor Zabelov
Paard, Den Haag
Wille & the Bandits
Paradox, Tilburg
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
21:00
Voltage plays Tom Petty
Bibelot, Dordrecht
20:00
Vive La Fête
Podium Victorie, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Tsar Bompa
Altstadt, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
20:00
This Is Jackson - Thriller
Grenswerk, Venlo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
The Sore Losers
Patronaat, Haarlem
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Concordia, Haastrecht
21:00
The Fortunate Sons
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Doors in Concert
De Meester, Almere
The Cards
Taverne, Bergen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Stones Sessions
Fort33, Leusden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
20:00
Starfish
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Spant!, Bussum
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
21:45
Rosettes
Stage Music Cafe, Eindhoven
18:30
Rock Legends
Koninklijk Circus, Brussel
23:00
Rewind
Podium Victorie, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
22:00
Raw Definition
Hedon, Zwolle
Radkey
Rotown, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
19:00
Pascal Obispo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen