Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Sint Janskerk
Maastricht
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Merleyn
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Paard
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
dB's
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
013
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hofman
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bonifaciuskerk Medemblik
Medemblik
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
De Duif
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het spectrum
Schijndel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AINSI
Maastricht
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
maandag 11 november 2019
Fever 333
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
20:45
Edgelarks
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Counterfeit
Trix, Antwerpen
20:00
Christopher Cross
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alice Phoebe Lou
La Madeleine, Brussel
Alec Benjamin
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 12 november 2019
20:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
De Oosterpoort, Groningen
Tino Martin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Waterboys
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
Sint Janskerk, Maastricht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:30
The Ampa Contemporary Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
20:30
South African Roadtrip
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
SMANDEM
Paradiso, Amsterdam
Shura
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sheila E.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ryan McMullan
Rotown, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Paris
Trix, Antwerpen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Ntjam Rosie - Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
Matthew and the Atlas
Merleyn, Nijmegen
19:30
Marina
Trix, Antwerpen
20:00
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Lamb
Paard, Den Haag
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Hiatus Kaiyote
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Charlotte Dos Santos
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
woensdag 13 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
17:00
Yannick Hiwat. Super-Sonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wouter Planteijdt
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Vandenberg's Moonkings
013, Tilburg
20:30
Van Baerle Trio - Mozart, Schumann/Kirchner & Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
22:00
Tones and I
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
The Osmonds
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The GoToBeds
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Fureys
Bonifaciuskerk Medemblik, Medemblik
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stef Bos
Diligentia, Den Haag
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
19:30
Sleeping With Sirens
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ryan McMullan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:30
Portico Quartet
De Duif, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
O'G3NE
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
New Purple Celebration
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Matthew and the Atlas
De Helling, Utrecht
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
Marc Broussard
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Maaike Ouboter
AINSI, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Laurence Jones Band
Metropool, Hengelo
20:30
Laurence Jones Band
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Khemmis +Iron Walrus
Willemeen, Arnhem