PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -329
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 jan
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Kreun
Kortrijk
19:30
Boerderij
Zoetermeer
2
5
19:30
Mezz
Breda
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
2
Paard
Den Haag
1
Ahoy
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Cultura
Ede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Hedon
Zwolle
1
11
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cinetol
Amsterdam
1
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
So What!
Gouda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Café Knarie
Groningen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
za 19 jan
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Taverne
Bergen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Figi Theater
Zeist
DiamantTheater
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
De Schakel
Gilze
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Neede
Neede
C.C. De Kei
Reusel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam

vrijdag 18 januari 2019

Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Ogterop, Meppel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Ik beloof niks S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Enck, Oirschot
00:30
Fenn Brouwerij Martinus, Groningen
Trill Sammy Melkweg, Amsterdam
19:00
Dyscordia De Kreun, Kortrijk
19:30
Wille and the Bandits Boerderij, Zoetermeer
2
5
19:30
The Don Diego Trio / The Octanes Mezz, Breda
1
19:45
Boef TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Deelder & Van der Lek Luxor Live, Arnhem
2
Foto Toontje Lager
Toontje Lager Paard, Den Haag
1
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
20:00
Tourist LeMC Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Mothership / Mothership of Led Zeppelin Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Tom Odell La Madeleine, Brussel
20:00
Bo Saris / Boris Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Stones - Tribute to The Rolling Stones Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out) Meervaart, Amsterdam
20:00
Kid Harlequin ACU, Utrecht
20:00
The Cavern Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Knight of the Guitar II Fluor, Amersfoort
20:00
Neuk! + radical retard dB's, Utrecht
20:00
The Doors in Concert De Vorstin, Hilversum
Foto Gerry Cinnamon
Gerry Cinnamon Paradiso, Amsterdam
1
20:00
This Is Jackson - Thriller Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Yungblud Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Duo Jasper van t Hof & Paul van Kemenade/Three Horns & a Bass/Zuid Ned Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Yuri Honing Acoustic Quartet - Goldbrun Cultura, Ede
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Flint, Amersfoort
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
The Fortunate Sons De Helling, Utrecht
20:15
Starry, Starry Night - Leoni Jansen & Govert Schilling De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Concordia, Haastrecht
Foto DeWolff
DeWolff Hedon, Zwolle
1
11
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dayna Kurtz Luxor Live, Arnhem
20:15
Anne Bakker / Gayle Skidmore / Robin Haijes / Sofie de Bruijn Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Jeremy Loops Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Ambrose Akinmusire TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
BRUUT! BIRD, Rotterdam
20:30
Bintangs Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Paasbest Parktheater, Eindhoven
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Isabel Provoost Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Physical Graffiti Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Fontaines D.C.
Fontaines D.C. Cinetol, Amsterdam
1
Foto Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Every Stranger Looks Like You / Une Misère Gigant, Apeldoorn
1
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex Bimhuis, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh Bibelot, Dordrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Pene Corrida Little Devil, Tilburg
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron LOLA050, Groningen
21:30
Postmen So What!, Gouda
22:00
The Yearlings Merleyn, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow Café Knarie, Groningen
22:15
Four Scratch CHV Noordkade, Veghel
23:00
Mr Scruff Doornroosje, Nijmegen
23:00
Eindbaas 24 EKKO, Utrecht

zaterdag 19 januari 2019

Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
The Cards Taverne, Bergen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Clean Pete - Afblijven De Weijer, Boxmeer
Arno van der Heyden - Heksenjacht MFC Velemansdroom, Tjuchem
Johan Goossens - Vlam Figi Theater, Zeist
Sjaak Bral - Sex met Sjaak DiamantTheater, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel Gigant, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand De Schakel, Gilze
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat C.C. De Kei, Reusel
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij Theater Gooiland, Hilversum
Thijs Kemperink - Bonje Kulturhus Holten, Holten
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Spant!, Bussum
Jan Beuving - Rotatie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lievekamp, Oss
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Schie, Schiedam
Pagina -329