PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -328
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 nov
Maassilo
Rotterdam
1
19:00
Forum Theater
Sittard
Melkweg
Amsterdam
3
19:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
5
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Baroeg
Rotterdam
1
1
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Rietveld Theater
Delft
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
1
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Donner
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Iduna
Drachten
1
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
2
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Rockhal
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Cactus Club
Brugge
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Astrant
Ede
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Singer Theater
Laren
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Rockhal
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten

zaterdag 09 november 2019

Foto De Dijk
De Dijk Maassilo, Rotterdam
1
19:00
Tribute Night: Fleetwood Mac Forum Theater, Sittard
Foto Portland
Portland Melkweg, Amsterdam
3
19:30
Lamb Patronaat, Haarlem
Foto Blood Red Shoes
Blood Red Shoes Melkweg, Amsterdam
5
19:30
Tabitha Patronaat, Haarlem
19:30
Kælan Mikla / Poison Point / Stahlr / The Body Electric Baroeg, Rotterdam
1
1
19:30
Van Dik Hout Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Sinkane Trix, Antwerpen
19:30
Frank Blueka Rietveld Theater, Delft
19:30
Russian Village Boys Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Diggy Dex
Diggy Dex Neushoorn, Leeuwarden
1
20:00
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Marc Ysaye / Mister Cover Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight Donner, Rotterdam
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes Trix, Antwerpen
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
30 Jaar Praga Khan Kursaal Oostende, Oostende
Foto Hans Zimmer
Hans Zimmer Sportpaleis, Antwerpen
2
20:00
Daniel Sloss Meervaart, Amsterdam
20:00
Dennis van Aarssen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca ATLAS Theater, Emmen
20:00
O'G3NE Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Green Lizard / Rude Boy
Green Lizard / Rude Boy Iduna, Drachten
1
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Regiotheater Niehove, Niehove
Ska Nightclub De Nieuwe Anita, Amsterdam
Foto Navarone
Navarone Gebr. De Nobel, Leiden
2
20:00
South African Roadtrip Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Suzan & Freek Theatertour Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Raymond van het Groenewoud Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Morjak Wolbodo, Delft
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes - Eerbetoon aan Hazes Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Lomepal Rockhal,
20:00
DeWolff / Golden Earring Brielpoort, Deinze
20:00
Nathalie Baartman Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Zuco 103 Effenaar, Eindhoven
20:00
Matthew and the Atlas Hedon, Zwolle
20:00
Morres O'Casey's Irish Pub, Den Haag
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League De Vorstin, Hilversum
20:00
A Musical Journey: Catrin Finch & Seckou Keita/Aka trio De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Stef Kamil Carlens Cactus Club , Brugge
20:00
Axelle Red De Velinx, Tongeren
20:00
Hannah Mae / Ruud Fieten De Amer, Amen
20:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga De Molenberg, Delfzijl
20:00
Roxeanne Hazes Paard, Den Haag
20:00
Lost Frequencies Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première C.C. Deurne, Deurne
20:00
Pink Project Paard, Den Haag
20:00
Harries '89 / The Kids Astrant, Ede
20:00
Feuerengel Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Stef Kamil Carlens M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
20:00
Wallis Bird Paradiso, Amsterdam
20:00
Newskoolfest Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Karsu 013, Tilburg
20:00
LUX ft Abstract / DJ Berkum / Snelle Jelle Hedon, Zwolle
20:15
Stef Bos - RUIMTE Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Figi Theater, Zeist
20:15
Dulfer Het Klooster, Woerden
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía Singer Theater, Laren
Foto Naturally 7 - On Tour 2019
Naturally 7 - On Tour 2019 Junushoff Theater, Wageningen
1
20:15
Dutch Eagles Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
New Purple Celebration Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Sneek, Sneek
Foto Christopher Cross
Christopher Cross Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Brigitte Kaandorp De Maaspoort, Venlo
20:15
Beatshow Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Marcel de Groot - DOOR De Dialoog, Ermelo
20:15
Giant Sand Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Paasbest C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Marco Martens Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Flavium Paradox, Tilburg
20:30
Famke Louise Paradiso, Amsterdam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Pook, Oostknollendam
20:30
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
One After 909 De Peppel, Zeist
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Lauren Daigle Rockhal,
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - BASTA! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Hehobros Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Adam Holzman & Brave New World Boerderij, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ad Colen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Susana P60, Amstelveen
20:30
TaxiWars Paradiso, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agora Theater Druten, Druten
Pagina -328